Zuhair Murad 2015 İlkbahar Koleksiyonu

Dantelli Zuhair Murad 2015 İlkbahar Koleksiyonu

Dantelli Zuhair Murad 2015 İlkbahar Koleksiyonu

Moda dünyasının bazı isimleri yaptıkları kreasyonlarla sektörde büyük yankı uyandırmayı başarabiliyor. Moda dünyasını yakından takip edenlerin çok iyi bildiği şeylerden birisi olan, yaratıcı modacıların ürettikleri her zaman için daha ön planda olmayı başarabilmektedir. Bahsettiğimiz tarzda kreasyonları merakla beklenen isimlerden birisi olarak Zuhair Murad'tan da söz etmek yerinde olacaktır. Son dönemde giderek daha fazla kişiye hitap etmeyi başaran modası 2015 ilkbahar dönemi için tasarladığı koleksiyonu geçtiğimiz günlerde tanıttı. Büyük bir ilgi çeken koleksiyon tanıtımı ile ilgili olarak moda otoritelerinin son derece olumlu şeyler söylediğini de belirtmeliyiz.

Zuhair Murad 2015 ilkbahar koleksiyonu son derece dikkat çekici modellerden oluşuyor. Ağırlıklı olarak elbiselerin kullanıldığı koleksiyonda en baskın ayrıntı ise dantel detayları oluyor. Kırmızı rengin hakimiyeti altındaki elbiselerde kullanılan danteller son derece zarif ve şık bir görüntünün ortaya çıkmasına olanak sağlıyor diyebiliriz. Bayanların bu tarz dantelli elbiselere ilgi gösteriyor olması ve kırmızı gibi dikkat çekici bir rengin tercih edilmesi bu ürünlerin önümüzdeki sene bir hayli popüler olacağı izlenimini veriyor.

Zuhair Murad 2015 ilkbahar koleksiyonu dikkat çeken bir diğer ürün grubu ise rengarenk görüntüye sahip olan elbiseler diyebiliriz. Rüzgarda uçuşan etek detayının renkli desenlerle dekora edilmesi sayesinde ortaya oldukça başarılı sonuçlar çıktığını söylemek mümkün olcaktır.

Pin It

Zuhair Murad 2015 İlkbahar Koleksiyonu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir