Zımbalı Bot Modelleri 2014

Zımbalı Bot Modelleri

Zımbalı

 

Son birkaç yılın moda akımlarını sıkı bir şekilde takip etmişseniz eğer biraz sonra değineceğiniz konunun zaten farkındasınızdır demektir. Son yıllarda ne tarz ürünler piyasaya çıkartılırsa çıkartılsın hemen her üründe mutlaka zımba detaylı modellerde bulunuyor. Zımba detaylı ürünlerin bu denli popüler olmasında ciddi anlamda şık bir görüntü ortaya çıkartıyor olmasının büyük bir etkisi var. İster mont olsun, ister yada bot, hiç fark etmiyor. Zımba detayları son yıllarda sürekli olarak kullanılıyor ver her seferinde de başarılı sonuçlar elde edilerek bayanların yeni favori ürünlerinden bir tanesi daha piyasaya çıkartılmış oluyor.

Zımbalı bot modelleri arasında ilk olarak bahsedilmesi gereken ürünler kısa botlardır. Bilek kısmının fazla uzun tutulmadığı ve kısa bırakıldığı modellerde zımba detayı kullanmak bota bambaşka bir görüntü kazandırıyor. Bayanların da bu görselliği kısa sürede benimsemesi ile birlikte bahsettiğimiz tarzda ürünlere olan ilginin arttığını söyleyebiliyoruz. Ayrıca bu kısa botların kombin edilmesinin de çok basit olması bir diğer önemli avantaj olarak gösterilebilir.

Zımbalı bot modelleri arasında farklı alternatifleriniz de bulunuyor. Uzun botlarda ağırlıklı olarak bilet ya da topu kısmında zımba detayının kullanıldığına şahit oluyoruz. Aynı zamanda bu modellerin sokak modasında da aktif bir şekilde kullanılıyor olması ne kadar başarılı bir ürün olduğunun en güzel ispatlarından bir tanesi olarak gösterilebilir.

 

Pin It

Zımbalı Bot Modelleri 2014

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir