Zara 2015 Sandalet Modelleri

Şık Zara 2015 Sandalet Modelleri

Şık 2015 Modelleri

   Havalar giderek ısınmaya başladı ve yakında yaz mevsimi gelecek. Bu yüzden de yaz hazırlıklarına başlamakta fayda var. Hepimiz biliyoruz ki yazın sıcak günlerinde spor ya da daha doğru kapalı ayakkabı giymek bir eziyet. Bir süre sonra zemindeki sıcaklığı komple ayağınızın altında hissetmeye başlıyorsunuz. Bu yüzden de yaz aylarında en doğru tercih olarak sandaletlerin ön plana çıktığını söyleyebiliyoruz. Son dönemde Zara'nın ayakkabılarıyla adından söz ettirdiğini göz önünde bulundurursak eğer sandaletlerde de Zara'nın ne kadar kaliteli bir isim olduğunu anlamak çok zor olmayacaktır. 2015 senesi için tasarlanan sandaletlerin gerçekten zarif bir görüntüsü olduğunu belirtmekte de fayda var.

Zara 2015 sandalet modelleri  genel olarak Roma stili olarak bilinen ürünlerden oluşuyor. Geçtiğimiz senenin en trend ürünlerinden olan Roma stili sandaletler bu sene de çok popüler. Özellikle dize kadar yükselen sarmal tasarımın çok zarif bir görüntüsü olduğunu belirtmekte fayda var. Zara'nın sandaletlerinde genel olarak açık renkler kullanılmış. Bej bu alanda en fazla tercih edilen renklerden birisi konumunda.

Zara 2015 sandalet modelleri içinde yer alan püsküllü ürünler ise farklı bir tarz arayanlar için en idealı olacaktır. Koyu kahve tonlarının tercih edildiği püsküllü sandaletlerin yanı sıra gösterişten vazgeçemeyenler için de topuklu sandaletleri önerebiliriz.

Pin It

Zara 2015 Sandalet Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir