Yüksek Belli Kloş Etek Modelleri 2017

2017 Yüksek Bel Kloş Etek Kombinleri

2017 Yüksek Bel

Yeni sezonda 2017 yılında birbirinden trend kloş etek modellerinin yüksek bel tasarımlarını bayanlar bir hayli sevmişe benziyor. Sokak modası başta olmak üzere, özel davetlerde, iş toplantılarında hatta mezuniyet balolarında dahi iyi bir kombin ile bayanların en büyük hayranlığını kazandığı zarif kombinleri oluşturuyor. Sizler için derlediğimiz birbirinden güzel yüksek belli kloş etek modelleri 2017 yazımız içeriğinde hangi konsepte hangi tarz kombin yakışacak bütün püf noktalarını sizlerle paylaşacağız.

Sıcak Havalarda Açık Renkler

Yüksek Belli Kloş Etek Modelleri 2017, tasarımlar arasında sokak modasında ve sıcak havalarda özellikle:

  • Çiçek desenler,
  • mini boy tasarımlar ve
  • açık renkler…

bütün dikkatleri üzerinizde toplamaya yetiyor. Yazlık konsepte, gladyatör tarzı sandaletler dikkat çekici olurken, zincir detaylı küçük yazlık çantaları ise konseptinize son dokunuşları yapmakta. Bu noktada, yeşil, mavi ve sarı tonların bütün gözleri üzerinize çekmeye yeteceğini ifade etmeliyiz.

Günlük Olarak Rahatlık Tercih Ediliyor

Yüksek bel kloş etek modellerinde günlük kullanımlarda özellikle tül detaylı ve kemerli modeller tercih edilmekte. Çoğunlukla midi boy tercihinin sebebi ise hem asil duruşu hem de ğan rahatlığı olarak karşımıza çıkmakta.

Sizlerle paylaştığımız görseller içerisinde kombinler için pütün püf noktaları ve bu kombinlerin hangi ortamlarda çok daha uygun olacağını bulacaksınız. Görseleri tıklayarak büyütebilir ve içeriğine erişebilirsiniz.

Yüksek Bel Kloş Etek Kombileri

2017 yılı yüksek bel etek kombinlerini kloş konsepte uyarlamak bayanların zerafetini tamamlıyor ve daha iddialı ve göz alıcı olmak isteyen bayanların hayalini gerçeğe çeviriyor. Özellikle iddialı olmak istediğiniz organizasyonlara bu tarz tasarımlarla katılıp, sizlerla paylaştığımız kombin ipuçlarına dikkat ettiğiniz takdirde büyük bir beğeni toplayacağınızı unutmayınız. Hepinize işte moda bu dolu günler dileriz…

Pin It

Yüksek Belli Kloş Etek Modelleri 2017

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir