Yüksek Bel Kumaş Pantolon Modelleri 2016

2016, bayanların şık ve zarif gözükmek için son dönemlerde bir hayli kombinlerinde yer alan vazgeçilmez kıyafetler arasında yer almakta. Bunun içindir ki her bayanın her sezon elini uzatacağında albileceği bir noktada durur yüksek bel kumaş pantolonları. Koleksiyonlarına yeni bir pantolon eklemek isteyenler veya elinde bulunan yüksek bel kumaş pantolonla en güzel kombini oluşturmak isteyen bayanlar bu yıl nelere dikkat etmeli?

Özellikle moda trendleri arasında kendine iyi bir yer bulan ve moda defilelerinde Avrupa'da ve ülkemizde sıkça boy gösteren yüksek bel kumaş için tercih sürecinde dikkat etmeniz gereken püf noktalara bir göz atacak olursak:

Yeni Sezon Yüksek Bel Kumaş Pantolon Modelleri 2016

Yeni Sezon Yüksek Bel Kumaş Pantolon Modelleri 2016

Yüksek Bel Kumaş Pantolon Modelleri 2016, bayanların kuşak ve kemer detayları ile birlikte oldukça şık kombinler sunmakta. Bu yılın en trend tasarımlarından olan yüksek bel kumaş pantolonlar için siyah, beyaz, gri, mor tonlar bir hayli şık durmakta. Renk tercihi kadar bayanlara renkli tasarımlara beyaz düz çizgilerin de bu yıl çok moda olduğunu söylemeliyiz.

Bu yılın en trend Yüksek Bel Kumaş Pantolon kombinleri için öne çıkan üst kıyafet ise kuşkusuz gömlek modelleridir. Eğer yüksek bel kumaş pantolonunuzu öne çıkarmak istiyorsanız sade gömlek veya bluz modellerini tercih etmenizi, dolgu topuk veya ince topuk ayakkabılarla hem boy avantajına sahip olabilecekken hem de gayet zarif gözükeceğinizi vurgulamalıyız.

Kemer detayları olarak gösterişli toka kemerler tercih edenler için gösterişli çanta seçimi ve iddialı güpürlü gömlekler tavsiye edebiliriz. İşte 2016 yılı için öne çıkan en güzel Yüksek Bel Kumaş Pantolon Modelleri 2016 tasarımları ve birbirinden şık kombin seçenekleri:

Pin It

Yüksek Bel Kumaş Pantolon Modelleri 2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir