Yüksek Bel Etek Modelleri 2017

Çiçek Desenli Yüksek Bel Etek Modelleri 2017

Çiçek Desenli Yüksek Bel 2017

modelleri bayanlara bir çok avantaj sağlamaktadır. Hem fiziksel duruş hem de konsept tercihlerinde ki zenginlik olarak bu tasarımları gardroplarında bulunduran bayanlar avantaj sahipleridir. Peki bu tasarımlar için ne tarz kombinler oluşturulabilir ve hangi konsepte kullanılabilinir?

Günlük Olarak veya İddialı Organizasyonlarda Tercih Edilebilir

Yüksek Bel Etek Modelleri 2017, ister günlük isterseniz ise iddialı organizasyonlarda, iş yemeklerinde, düğün davetiyelerine kadar bir çok alanda kullanılabilinir. Özellikle çiçek desenli sokak modasının trendi olan tasarımlardan, kalem etek tasarımlı iş dünyasının en özel kombinlerinin başrolünde olmasına kadar çok geniş bir skalaya sahip tasarımları rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Genç Kızların Tercihi Mini Boy

Genç kızların ve boyu kısa olan bayanlar tercihi mini boy tasarımlardan yanadır. Özellikle yüksek topuklarla birlikte tercih edildiğinde boy dezavantajını önemli ölçüde avantaja çeviren yüksek topuklar ve yüksek bel etek modelleri oldukça uyumlu durmaktadır.

Kilo problemi olan bayanlar için ise koyu tonlardan seçilen şık kombin önerilerini geniş görselleri ile sizlerle paylaştık. İşte birbirinden güzel yüksek bel 2017 ve bunların hangi tür konseptlerde çok daha uygun olduğu:

Görsellerin içeriğinde yer alan ipuçlarından da anlaşılacağı gibi bu konsept geniş bir kitleye hitap etmektedir. Özellikle zayıf bayanların kullandığında iddialı kombinler oluşturabileceği ve sokak modasında çiçek tonlarının ağır bastığı bir trend kombin olduğunu 2017 yılı için söyleyebiliriz.

Pin It

Yüksek Bel Etek Modelleri 2017

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir