Yeni Trend Metalik Elbise Kombinleri 2017

Angelina Jolie Metalik Elbise Modeli

Angelina Jolie Metalik Modeli

Dünyaca ünlü starların büyük bir beğeni ile tercih ettiği metalik ülkemizde moda takip ederlerin ilgisini çekti. İster eğlenceli bir kutlamada, partide; isterseniz düğün dernek organizasyonlarında olsun bu tarz metalik elbise modelleri oldukça şık durmaktadır. 2017 yılında yeni trend renk olan metalik rengi için birbirinden güzel dünya starlarının tercihlerini ve kombin ipuçlarını sizlerle paylaşacağız.

En güzel metal elbise kombinleri için dikkat edilecek noktaları sizlerle ayrıntılı olarak paylaşacak olursak ilk olarak midi boy ve maksi boy parlak göz alıcı metalik renkler dikkatleri üzerine çekmekte.

Kim Kardashian Anne-Kız  Metalik Elbise Tercihi Tercihi

Kim Kardashian Anne-Kız Metalik Elbise Tercihi Tercihi

Sadece tek değil, dünya yıldızlarının anne- kız kombinlerinde de oldukça zarif kombinler öne çıkmakta. Bu noktada kombinlerde ilk dikkat edilecek nokta, oldukça dikkat çekici olan metalik rengi tek parça olarak tercih etmeniz olacak. Dünya starlarının oldukça cesur dekoltelerini ne kadar uygulamak istersiniz bilinmez ama iddialı olan metalik renkle iddialı dekolteler tercihi bütün ilginin üzerinizde toplanmasına yetecektir. Aksesuar tercihleri olarak ise metalik renkli tasarımların baskınlığı ile çanta tercihlerinin  de metalik yönünde olmasına özen göstermenizi tavsiye ederiz.

Heidi Klum Metalik Renk Elbisesi

Heidi Klum Metalik Renk Elbisesi

Dünya starları arasında olan Angelina Jolie, Kim Kardashian, Heidi Klum, Penelope Cruz gibi isimlerin adeta yeni trend haline getirmekte pay üstlendiği zarif tasarımların sizlere ilham vermesi açısından paylaşmış bulunmaktayız. Görseller içerisinde ise diğer detayları sizlerle paylaşmaya çalıştık. Hepiniz istemodabu diyebileceğiniz şık kombinler yapmanız dileği ile, hoşçakalın…

Penelope Cruz Metalik Elbisesi

Penelope Cruz Metalik Elbisesi

Pin It

Yeni Trend Metalik Elbise Kombinleri 2017

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir