Yeni Sezon Zımbalı Bot Modelleri

Harley Davidson Yeni Sezon Zımbalı Bot Modelleri

Harley Davidson Yeni Sezon Zımbalı Bot Modelleri

   Her sene bazı akımların moda sektöründe etkili olduğunu görebiliyoruz. Bir sezon popüler olan akım, bir sonraki sene yerini bambaşka şeylere bırakabiliyor. Ama kimi zamanda akımların çok uzun süre etkisini moda üzerinde hissettirdiğine de şahit olabiliyoruz. Son birkaç yılın vazgeçilmezlerinden olan zımba detayları hem kıyafetlerde hem de ayakkabılarda olan etkisini gene devam ettiriyor diyebiliriz. Özellikle bot modelleri ile geçen seneye damga vuran zımba detayları 2015’te de çok popüler olacak diyebiliriz. Sizlerde eğer bir bot almayı düşünüyor fakat sıradan modellerden sıkılmış haldeyseniz, zımba detaylı modellere yönelebilirsiniz.

Yeni sezon zımbalı bot modelleri görüntü itibariyle çok zarif ürünlerden oluşuyor diyebiliriz. Fakat ürün çeşitliliği noktasında biraz da olsa sınıfta kalındığını da söylemek gerekiyor. Ürünlerin büyük bir bölümü aynı tarzda ve renk olarak da siyah ağırlıkta. Neyse ki bizlere sunulmuş olan farklı modellerde mevcut. Bunlar arasında en fazla tercih edilen ise süet bot modelleri oluyor. Süet modellerde farklı renk seçenekleri de sizleri bekliyor. Yani, biraz olsun sıra dışı şeyler arıyorsanız süet modellere göz atmalısınız.

Yeni sezon zımbalı bot modelleri arasında yer alan siyah renkli ürünler ise bize standart fakat bir o kadar da şık modeller sunuyor. Zımba detaylı siyah renkli modellerde daha çok deri tercih edilmiş durumda. Aynı şekilde sıra dışı tarzı ile de dikkat çeken çok sayıda model bulunduğunu aklınızdan çıkartmamalısınız.

Bir önceki yazımız olan Adil Işık Ayakkabı Modelleri başlıklı makalemizde 2015 Adil Işık Ayakkabılar, En Güzel Bayan Ayakkabıları ve Yeni Sezon Ayakkabılar hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Yeni Sezon Zımbalı Bot Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir