Yeni Sezon Yüksek Bel Kot Pantolon Modelleri

    Son dönemde bayanlar tarafından çok fazla tercih edilen bir trendden söz etmek mümkün görünüyor. Birkaç senedir oldukça popüler olan bu trendin ismi yüksek bel kot pantolon modası. Bayanların gerçektende çok fazla kullandığı yüksek belli kotlar, sokak modasında aktif olarak kullanılan akımlardan bir tanesi. Özellikle crop bluz ve kazaklarla tercih edilen yüksek bel kotlar, bacak boyunun daha uzun gözükmesini isteyen hanımlar tarafından tercih ediliyor. Her geçen gün daha fazla bayan tarafından tercih edilen yüksek belli kotlar, geçtiğimiz seneye damgasını vurmuştu ve bu sene de aynı şekilde popüler olacak gibi görünüyor diyebiliriz.

Yeni sezon yüksek bel kot pantolon modelleri ilk etapta yırtık pantolon modelleri ile karşımıza çıkıyor. Yırtık pantolonlarda çok uzun süredir tercih edilen bir tür ve yüksek belli modeller ile bir araya getirildiğinde tahmin ettiğinizden de iyi sonuçlar verebiliyor. Bu noktada renk seçimini biraz daha açık tonlardan yana yaparsanız eğer, elde edeceğiniz sonuçta aynı şekilde etkileyici olacaktır.

Yeni sezon yüksek bel kot pantolon modelleri arasında yer alan bol paçalı ürünler ise size farklı bir şıklık katacaktır. Bol paça pantolon modelleri topuklu ayakkabılar ile çok başarılı sonuçlar elde edilmesine imkan sağlarken, işin içine bir de yüksek bel eklendiğinde gerçektende şık sonuçlar elde edebiliyorsunuz.

Bir önceki yazımız olan Adil Işık Pantolon Modelleri başlıklı makalemizde 2015 Adil Işık Pantolonlar, En Güzel Pantolonlar ve Yeni Sezon Adil Işık Pantolonlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Yeni Sezon Yüksek Bel Kot Pantolon Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir