Yeni Sezon Yırtmaçlı Abiye Modelleri

Dantel Detaylı Yeni Sezon Yırtmaçlı Abiye Modelleri

Dantel Detaylı Yeni Sezon Yırtmaçlı Abiye Modelleri

    Bayanların giydikleri kıyafetlerle kendi tarzlarını yansıttıklarını söyleyebiliriz. Yapılan kombinler bayanların kişilikleri, kendilerine olan güvenleri gibi konularla ilgili önemli bilgiler sunuyor. Özelliklede söz konusu abiye olduğunda bunun çok daha net şekilde görülebildiğini belirtmeliyiz. İddialı giyinmeyi seven, kendine ve vücuduna güvenen hanımların çok daha cüretkar abiyeler tercih ettiklerine sıklıkla rastlıyoruz. Bu noktada en fazla tercih edilen modeller arasında gösterebileceğimiz yırtmaçlı abiyeler, son dönemde karşımıza çok fazla çıkıyor. Kaliteli bir işçilik ürünü olan yırtmaçlı abiyelerde elde edilen görsellik çok daha etkileyici olabiliyor ve bu noktada bazı detaylara dikkat etmek gerekiyor.

Yeni sezon yırtmaçlı abiye modelleri konusunda ilk olarak fazla abartıya kaçmamak en önemli detay. Evet, bacak yırtmacı size çekici bir görünüm kazandırabiliyor fakat aşırıya kaçılmış bir yırtmaç, çekici görünümden ziyada kötü sonuçlar verebiliyor. Deri yırtmaç detayı kullanacak hanımlara ise tavsiyemiz, bacak boyunuzun yeterli olduğundan emin olmanız. Aksi halde biraz önce de belirttiğimiz gibi çok şık bir görünüm hedeflerken, felaketle karşılaşabilirsiniz.

Yeni sezon yırtmaçlı abiye modelleri içerisinde yer alan sırt dekolteli ürünler dengeli bir görünüm elde etmek isteyenlere genel olarak ilk tercihi konumunda. Koyu renkli ürünlerde sırt dekoltesi kullanımı, tüm odağın yırtmaçta toplanmasına engel olarak çok daha hoş bir sonuç elde etmenizi sağlayacaktır. Bunun yanı sıra tek omuz detaylı modellerinde yırtmaçlı abiyelerde güzel bir seçenek olduğunu aklınızdan çıkartmamalısınız.

Bir önceki yazımız olan En Güzel Yaşmak Abiye Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Yaşmak Abiyeler ve Yaşmak Giyim hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Yeni Sezon Yırtmaçlı Abiye Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir