Yeni Sezon Sırt Çantası Modelleri

Bordo Kare Yeni Sezon Sırt Çantası Modelleri

Bordo Kare Yeni Sezon Modelleri

Geçen sene başlayan sırt çantası trendi bu sene de devam edecek gibi görünüyor. Bayanların gündelik yaşamlarında yanlarında bulundurmak zorunda oldukları pek çok eşyayı en rahat şekilde taşıma imkanı sunan sırt çantaları, zarif görüntüleri sayesinde kombinlere de olumlu yönde katkı sağlıyor.

Yeni sezon sırt çantası modelleri işlevselliğin ve zarifliğin ön planda tutulduğu ürünlerden oluşuyor. Birçok sırt çantasında küçük fakat çok fazla eşya taşıyabileceğiniz bir yapıdan söz edebiliyoruz. Bu da daha zarif bir görünümü beraberinde getiriyor. Özellikle dikdörtgen şekilli olarak tasarlanan çantalara göz gezdirmenizi tavsiye diyoruz. Sivri kenarları bulunan bu model sıradan çantaların aksine çok daha ilgi çekici bir görüntüye sahip. Bir de bordo renk tercih edildiğinde sözünü ettiğimiz çantaların çok şık bir görüntü vereceğini söylemek mümkün olacaktır.

Yeni sezon sırt çantası modelleri içerisinde çiçek desenlerinin de sıkça kullanıldığını belirtmeliyiz. Bej renk üzerine işlenen bordo renkli çiçek desenleri çok dengeli bir görünüme sahip ve gerçekten de şık sonuçlar verebiliyor. Son birkaç senedir çok fazla tercih edilen zımba detayları bu sezonun sırt çantalarında da kendisine yer bulabilmiş durumda. Zımba detaylarını daha çok deri sırt çantalarında ve siyah renkli modellerde karşımıza çıkıyor. Son olarak leopar desenlerinin de sırt çantalarında çok hoş bir görünüm sağladığını unutmamakta fayda var. Leopar desenli modeller sizler için güzel bir alternatif oluşturacaktır diye düşünüyoruz.

Bir önceki yazımız olan Guess Çanta Modelleri başlıklı makalemizde 2015 Guess Çanta Modelleri, En Güzel Çantalar ve Guess hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Yeni Sezon Sırt Çantası Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir