Yeni Sezon Şifon Etek Modelleri

Puantiye Detaylı Çok Şık Şifon Etekler

Puantiye Detaylı Çok Şık Şifon Etekler

Bayanlar hiç bir zaman şıklıklarından ödün vermek istemezler. Her zaman daha şık ve her zaman daha zarif görünmek isterler. Bundan dolayıda modayı çok sıkı takip ederler.

Bir birinden farklı şifon ise her daim bayanlar için şıklığın vazgeçimezleri içinde yerini almıştır. Bayanların yaz aylarında severek kombini ettikleri modellerin başında bir birinden güzel şifon etek modelleri gelmektedir. Bu birbirinden güzel modeller içinde puantiye detaylı olan şifon etekler her sezon bayanların ilgisini çekmeyi başarmıştır. Yeni sezonda da ister uzun olsun , ister kısa puantiye detaylı şifon etek modelleri bayanların gözdesi olacağa benziyor. Mesela uzun puantiye detaylı bir şifon etek ile beyaz kayık yaka ve yarım kollu bir altına topuklu bilekten bağlamalı bir ayakkabı tercih edilmesi oldukça zarif bir kombin olacaktır. Bunun yanı sıra bir başka kombin örneği sizlerle paylaşacak olursak pembe kısa şifon bir etek üzerine beyaz üzerine siyah puantiyeli bir askılı bluz ile siyah ince topuklu bir ayakkabı ve beyaz bir avuç içi çanta tercih edildiğinde de gayet hoş bir kombin olabilir.

Yeni Sezon Şifon Etek Modelleri içinde kat kat detaylandırılmış şifon etekler , yırtmaç detayı bulunan şifon etek modelleri de oldukça gösterişli durmakta ve yeni sezonda oldukça beğenileceğe benziyor.

Pin It

Yeni Sezon Şifon Etek Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir