Yeni Sezon Salopet Modelleri

Bordo Yeni Sezon Salopet Modelleri

Bordo Modelleri

   Moda o kadar ilginç bir yapıya sahip ki, bundan seneler önce asla ama asla giymem dediğimiz şeyleri bugün bayıla bayıla giyebiliyoruz. Her ürünün ya da tarzın belli bir döneni, hitap ettiği belli bir kesimi var. Buna verilebilecek en güzel örneklerden birisi ise bahçıvanların kullanmasına alışık olduğumuz salopetler. Bir iş grubunun mensuplarıyla özdeşleşmiş bu kıyafet günümüzde bayanların sıkça tercih ettiği bir ürün haline gelmiş durumda. Özellikle ilerleyen günlerde yani yaz mevsiminin gelmesi ile birlikte sokak modasına salopetlerin hakim olduğunu sizlerde göreceksiniz. Bu akımdan payınıza düşeni almak istiyorsanız eğer, sizlere tavsiye edeceğimiz modellere mutlaka göz gezdimelisiniz.

Yeni sezon modelleri iki farklı tarzda karşımıza çıkıyor. Bu tarzlar arasında şuan için en makbul olanı kot salopetler. Birçok bayanın beğenisini kazanan fakat piyasada bulması da bir o kadar zor olan kot salopetlerde bu dönem geniş bir renk çeşitliliğinden söz edebiliyoruz. Ağırlıklı olarak buz mavisi ve koyu mavinin tercih edildiği kot salopetlerde bu iki rengin arasında kalan tonlar çokta fazla rağbet görmüyor.

Yeni sezon salopet modelleri içerisinde alternatif renklerde mevcut. Bu tarz ürünlerde kot detayını ne yazık ki göremiyoruz. Fakat bordu, siyah, pembe gibi birbirinden güzel renk seçenekleri sunan bu modeller arasında da en fazla ilgiyi bordonun çektiğini söylemek gerekiyor.

Pin It

Yeni Sezon Salopet Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir