Yeni Sezon Patırtı Elbise Modelleri

Üstü Dantel Detaylı Çok Kibar Yeni Sezon Patırtı Elbise Modelleri

Üstü Dantel Detaylı Çok Kibar Yeni Sezon Patırtı

Patırtı yeni sezonda çok hoş modelleri ile bayanların büyük beğenisini şimdiden kazandı. Muhteşem tasarımları özellikle elbise giyinmeyi seven bayanların beğenisine sunan Patırtı Giyim yeni sezonda da oldukça iddialı duruyor.

modellerinde uzun kollu yakası lazer kesim detaylı elbise modelleri tercih edilen elbise modelleri içinde en başlarda yer alıyor. Bu elbise modeli özellikle genç bayanlar tarafından çok beğenilmekte. Bu modelin yanı sıra kayık yaka düşük kollu elbise modellerde çok zarif ve kibar elbise modelleri içinde yerini alıyor. Kırmızı ve siyah rengin uyumunu elbise modellerinde ön plana çıkaran tasarımlarda ise kol kısmı veya yaka kısmı dantel ile detaylandırılmış elbiselerde mutlaka tercihleriniz arasında olmalı. Kalem elbise modelleri ise sonbahar ve kış aylarının en gözde elbise modelleri içinde yerini alacak gibi görünüyor. Bu elbise modelini her yaşta olan bayanlar tercih edebilirler.

Patırtı Giyim de yer alan bazı elbise modellerini aşağıdaki görsellerde sizlerle paylaşmak istedik.  Size en uygun modeli bulabilmek için bu görselleri inceleyebilirsiniz.

Pin It

Yeni Sezon Patırtı Elbise Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir