Yeni Sezon Midi Abiye Modelleri

Mint Yeşili Oldukça Zarif Midi Abiye Kombin Modelleri

Mint Yeşili Oldukça Zarif Midi Abiye Kombin Modelleri

2015-2016 sezonunda en moda trendler arasında yerini alan midi oldukça zarif şık. Yeni sezon ve birbirinden güzel kombin seçeneklerini paylaştığımız bu yazımızda, kombin için ayrıntılı görsel paylaşımında bulunarak sizlere en şık kombinler için yardımcı olmaya çalışacağız.

Yeni Sezon Midi Abiye Modelleri, gece mavisi, mint yeşili, siyah gibi gayet asil renk tonları ve kombin seçenekleri ile bayanlar için vazgeçilmezler arasında. Özellikle şifon detaylı ve dantel işlemeli oldukça zarif midi abiye modelleri yüksek topuklu ayakkabılar ile oldukça şık kombin edilmekte. Renk detaylarına girmişken bayanlar için pembe ve kırmızının vazgeçilmezliğini söylemeden geçmeyelim. Her sezonun modası olan renk kırmızı olmaya devam etmekte, özellikle en özel gecelerde iddiasını ortaya koymak isteyen bayanlar için kırmızı ve pembe midi abiye modelleri oldukça uygun bir seçim olacaktır.

Yeni sezon midi abiye modelleri, asaletin rengi (Özellikle hafif toplu bayanlar için iyi bir kamufle olan) siyah ve kombin seçeneklerinde koyu ton yüksek ince topuklu ayakkabı ve avuç içi zarif bir çanta kombini gayet şık duracaktır.

İşte sizler için derlediğimiz en güzel yeni sezon midi abiye modelleri ve kombin seçenekleri:

Pin It

Yeni Sezon Midi Abiye Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir