Yeni Sezon Kolsuz Abiye Modelleri

Balık Modeli Saks Mavisi Yeni Sezon Kolsuz Abiye Modelleri

Balık Modeli Saks Mavisi Yeni Sezon Kolsuz

    Abiye konusu bayanlar için baştan aşağıya bir problem aslında. Evet, görüntü itibariyle çok hoş ürünler fakat doğru seçim yapabilmek kimi zaman çok zor olabiliyor. Özellikle yaz aylarında havanın sıcak olacağını bilerek tercih yapmak gerekiyor. Ya da nemli havalarda sizi terletmeyecek ve biraz olsun ferah hissettirecek abiyelere yönelmeniz gerekli. Kısacası bulunacağınız ortama göre bir seçim yapmak şart. Bu gibi zorlayıcı durumlarda en kestirme yol hemen her yerde kullanabileceğiniz abiye modellerine yönelmekten geçiyor. Sözünü ettiğimiz modellere verilebilecek en güzel örnek ise kolsuz abiye modelleri oluyor. Biraz serin bir ortam varsa üzerinize şal alarak telafi edebileceğiniz negatif durumlar da göz önünde bulundurulursa, kolsuz abiye modelleri iyi bir tercih olacaktır.

Yeni sezon kolsuz abiye modelleri görsellik açısından son derece zarif ve şık ürünlerden oluşuyor. Abiyenin kolsuz oluşu ona farklı bir hava katarken, sonuç itibariyle elde ettiğiniz görüntünün başarılı olacağını söyleyebiliriz. Bu noktada balık modeli lacivert bir kolsuz abiye çok işinize yarayacaktır. İddialı, şık ve zarif bir model oluşu balık etekli kolsuz abiyeleri güzel bir tercih haline getiriyor.

Yeni sezon kolsuz abiye modelleri arasında saks mavisi ya da vişne çürüğü de renk olarak güzel alternatifler. Bu noktada abiyeye eklenecek az da olsa taş işlemesi sayesinde çok daha hoş bir görünüm elde edebilirsiniz. Aynı şekilde tül detaylı modeller ve dekolteli ürünlerde kolsuz abiyeler için güzel tercihler olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Kloş Abiye Modelleri başlıklı makalemizde hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Yeni Sezon Kolsuz Abiye Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir