Yeni Sezon Kolları Tül Abiye Modelleri

Yırtmaç ve Kolları Tül Detaylı Çok zarif Abiye Modeli

Yırtmaç ve Kolları Tül Detaylı Çok zarif Abiye Modeli

Çok şık içinde tül detaylı olan abiye  modelleri en fazla dikkat çeken modeller içindedir. Uçuşan tül detaylı olan abiye modelleri her zaman en zarif abiye modellerinden olmayı başarmış olan modeller arasındadır.

Tül detayı denince özellikle kol kısmı tül olan abiye modelleri çok fazla ilgi görmektedir. Kol kısımlarının tül ve dantel ile süslü olması abiyelere bambaşka bir hava vermektedir. Zarif olan abiye modelleri daha da zarif hale gelmektedirler. Her renk abiye modelinde tül detayı çok hoş durmaktadır. Bundan dolayı her yaşa uygun tül detaylı olan abiye modelini bulmak mümkündür. Fakat en çok tercih edilen renkler içinde bordo , beyaz ve siyah renkler ilk sıralarda yer almaktadır.

Kolları tül detaylı olan uzun abiye modellerini platformlu topuklu ayakkabılar ile tamamlamak çok hoş bir görüntüye elde etmenizi sağlayacaktır. Bu tarz abiyeler de fazla aksesuar kullanımına gerek bulunmamaktadır. Zaten tül ve dantel detaylı olan abiye modelleri oldukça şık olduklarından aksesuara gerek kalmamaktadır.

Pin It

Yeni Sezon Kolları Tül Abiye Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir