Yeni Sezon Dantelli Abiye Modelleri

   Abiyelerin şık bir görünüme sahip olması istenir. Özel davetlere giderken tercih edilen bir kıyafet olması, şıklığın çok daha önemli hale gelmesini de beraberinde getiriyor. Birçok bayanın kendine has abiye modelleri vardır elbette fakat hemen her bayan tarafından da kullanılan ortak modeller olduğunu söylemek gerekiyor. Bu bağlamda akla ilk olarak gelen dantelli abiyeler, görsellik noktasında belki de en başarılı ürünlerden birisi konumunda. Dantelin hanımlara ne kadar yakıştığını biliyoruz ve eğer ki doğru eller tarafından hayat bulmuş bir dantelli abiyeye sahipseniz, gideceğiniz davetin en şık hanımlarından birisi olacağınızı şimdiden söyleyebiliriz.

Yeni sezon dantelli abiye modelleri şık, zarif ve biraz da iddialı ürünler ile karşımıza çıkıyor. Zaten bir kıyafet dantel eklendiğinde ister istemez iddialı görünüm ortaya çıkıveriyor. Bu noktada en fazla tercih edilen ürünler kuşkusuz saks mavisi üzerine siyah dantel işlemeleri olan modeller olacaktır. Bu iki rengin tercih edilmesiyle birlikte dantel detayları daha da görünür hale geliyor ve etkileyici sonuçlar elde edebiliyorsunuz.

Yeni sezon dantelli abiye modelleri içerisinde yer alan krem ve bej gibi tonlar kullanılarak üretilmiş abiyeler ise biraz daha sade bir görünüm arzulayanlar için ideal tercihler olabilir. Bunun yanı sıra straplez dantelli abiyeler ise etkileyici görünümün doruklarına ulaşmak isteyen hanımlara verebileceğimiz en güzel tavsiyelerden birisi konumunda.

Bir önceki yazımız olan En Güzel Yaşmak Abiye Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Yaşmak Abiyeler ve Yaşmak Giyim hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Yeni Sezon Dantelli Abiye Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir