Yeni Sezon Cengiz Abazoğlu Abiye Modelleri

V Yaka Pudra Yeni Sezon Cengiz Abazoğlu Abiye Modelleri

V Yaka Pudra Yeni Sezon Cengiz Abazoğlu

Modanın en önemli aktörlerinde birisi özel işlerin altına imza atan modacılar. Ülkemizde de bu alanda dünya çapında isimler mevcut ve her sene ortaya koydukları koleksiyonlar ile işlerinin ne kadar ehli insanlar olduklarını ispatlıyorlar. Son dönemde en fazla adını duyduğumuz, yaptığı koleksiyonlar ile büyük beğeni toplayan Cengiz Abazoğlu, son olarak abiyelerini görücüye çıkarttı. Kalitesini ve zekasını her defasında kanıtlayan Abazoğlu abiyelerde de ne denli başarılı bir isim olduğunu gösteriyor. Yeni sezonda eğer ki abiyelerde çok içli dışlı olacaksanız, biraz olsun paraya kıyarak Cengiz Abazoğlu'nun modellerine yönelmenizi tavsiye ediyoruz.

Yeni sezon Cengiz Abazoğlu abiye modelleri ilk olarak renk skalasının çok geniş olduğu bir koleksiyon. Pudradan başlayarak siyaha kadar uzanan geniş bir çeşitlilikten söz edebiliriz. İlk olarak somon rengi abiyeleri ele almak istiyoruz. Mini formdaki somon rengi abiyelerin V yaka detayına sahip olması kıyafete çok daha zarif bir görünüm kazandırmış durumda. Eğer ki gerçekten kaliteli bir sonuç elde etmek istiyorsanız somon rengi V yaka askılı abiyelere mutlaka göz gezdirmelisiniz.

Yeni sezon Cengiz Abazoğlu abiye modelleri içerisinde yer alan yırtmaç detaylı abiyeler ise iddialı görünmekten keyif alan hanımlar için ilk önerimiz konumunda. Eğer ki bacan boyunuza güveniyorsanız, derin bacak yırtmacı bulunan saks mavisi, lacivert ya da kırmızı renkli abiyelere yönelmek sizler için daha etkileyici sonuçlar elde edebilmek anlamına geliyor.

Pin It

Yeni Sezon Cengiz Abazoğlu Abiye Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir