Yeni Sezon Bolerolu Abiye Modelleri

Straplez Yeni Sezon Bolerolu Abiye Modelleri

Straplez Yeni Sezon Bolerolu Abiye Modelleri

    Abiyelerin hemen hepsi görüntü itibariyle başarılı ürünler fakat kimi zaman standart modellerden sıkıldığımızda olmuyor değil. Sürekli olarak aynı tarz ya da türevlerine ait abiyeleri giyiyorsanız çok ufak bir dokunuşun görüntünüzü baştan aşağıya değiştireceğini bilmelisiniz. Sözünü ettiğimiz dokunuş ise geçtiğimiz senelerde çok popüler olan ve bu senede eski günlerine döneceğinin sinyallerini veren bolero oluyor. Bolerolu abiyeler birkaç sene öncesine kadar çok popülerdi ve bu senede tekrar aynı popülerliğe ulaşacak gibi görünüyor. Abiyenin görüntüsünü baştan aşağıya değiştiren bolero, sizlere çok daha şık ve zarif bir görünüm elde etme imkanı sunuyor.

Yeni sezon bolerolu abiye modelleri görüntü itibariyle gerçektende başarılı ürünlerden oluşuyor. Elinizde çok fazla seçenek var ve herkesin kendi tarzına uygun şeyler bulabileceğini söylemeliyiz. Ürün yelpazesinin geniş tutulmuş olması sizler için büyük bir avantaj denilebilir. Özellikle de dantelli ürünleri kullanmaktan keyif alıyorsanız eğer dantel bolerolu abiyelere bayılacağınızı düşünüyoruz. Dantel bolero sayesinde çok daha başarılı bir şıklığa bürünebileceğinizi aklınızdan çıkartmamalısınız.

Yeni sezon bolerolu abiye modelleri renk çeşitliliği bakımından gerçekten geniş olsa da en fazla kullanılan renkler saks mavisi, lacivert ve bordo. Özellikle bordo modellerde kullanılan siyah dantel detayları size zarif bir görünüm kazandıracaktır. Bunun yanı sıra boncuk ya da taş süslemeli bolerolu abiyelerinde çok güzel bir alternatif olduğunu unutmamalısınız.

Bir önceki yazımız olan Sherri Hill Abiye Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Pin It

Yeni Sezon Bolerolu Abiye Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir