Yeni Sezon Beymen Abiye Modelleri

Çok Zarif Beymen Abiye Modeli

Çok Zarif Beymen Abiye Modeli

2015-2016 yılının en gözde Beymen abiye modellerini sizlerle paylaşıyoruz. Modanın ayrıcalıklı markası olan Beymen'in birbirinden güzel abiye modelleri bayanların en çok tercih ettikleri arasında yerini alıyor. Hem çizgisi hem de kalitesi ile modanın en iyileri arasında yer alan Beymen markasının birbirinden ünlü tasarımcılarının yaptığı en şık modelleri sizler için derledik.

Siyahın Asaleti…

Siyah rengin doğru şekilde kombinlendiği zaman sunduğu asillik Beymen2in bütün modellerinde kendini çok iyi gösteriyor. Özellikle sade eve uzun siyah renkli abiye modelleri tercih etmek isteyen bayanların mutlaka bu modelleri denemesi gerekli. En trend kombin seçeneklerine bir göz atacak olursak, parlak siyah avuç içi bir çanta, yüksek ince topuklu, sivri burunlu bir ayakkabıya ek olarak sevdiğiniz bir kolye tercihi oldukça şık olacaktır.

Kemer Detayı…

Beymen abiye modelleri, kemer detaylı abiyeleri ile dikkatleri bir hayli çekiyor. Özellikle parlak göz alıcı kemer seçenekleri ile birlikte uyumlu avuç içi bir çanta kombini çok zarif duracaktır. Tabi ki favorimiz ayakkabıda yine yüksek topuklar…

Sizler için derlediğimiz birbirinden güzel Beymen abiye modelleri hem renk kombini hem de farklı tasarımları ile en iyiler arasında yer almakta ne kadar haklı olduğunu bir kez daha göstermişe benziyor. Fiyat skalası çok geniş olan bu şık güzel Abiye modelleri 500 TL ile on binlerce TL arasında değişen fiyatlara sahip. Birbirinden güzel Beymen abiye modellerini mutlaka üzerinizde görmenizde fayda bulunmakta.

Pin It

Yeni Sezon Beymen Abiye Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir