Yeni Sezon adL Kazak Modelleri 2016/2017

Yeni Trend Omuzları açık adL Kazak Modelleri

Yeni Trend Omuzları açık adL Kazak Modelleri

Soğuk havaların etkisini arttırması ile birlikte bayanlar kışlıkları gün yüzüne çıkarmaya başladı. Bu yıl en yeni adL kazak modelleri de bu kışlıklar arasında en çok rağbet gören tasarımlar arasında bulunmakta. Yeni sezonda en çok omzu açık, fırfırlı ve balıkçı yaka sıfır kol kazak modelleri ile stil yakalayan bayanların dikkat çekici olduğunu söyleyerek yazımıza başlamanın doğru olduğunu düşünmekteyiz.

Koyu Renkler Yeni Sezona Hakim Olan Tonlar

adL kazak modelleri 2016/2017 yeni sezon tasarımları arasında koyu renklerin dominantlığı dikkat çekici. Özellikle boğazlı koyu renkli kazaklarla birlikte tercih edilecek zarif bir mini kadife etek altına giyinilecek yarım yandan fermuarlı bot modeli ile oldukça şık bir kombin oluştracaksınız.

Peplum Kazaklar Yeni Trend

adL yeni sezon ürünleri arasında peplum kazak modellerine ayrı bir yer açmış durumda. Özellikle göz alıcı güzellikte olmak isteyen bayanlar için açık renkli peplum kazak, klasik bir pantolon ve zarif bir stiletto tercihi sizleri hayalinizdeki şıklığa ulaştıracaktır. Sizlerle paylaştığımız adL kazak modellerini size en yakın adL satış mağazasından rahatlıkla temin edebileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Colin's Kazak Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Pin It

Yeni Sezon adL Kazak Modelleri 2016/2017

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir