Yelek Modelleri 2016

Uzun Yelek Modelleri 2016

Uzun Yelek Modelleri 2016

 Bayanların birbirinden şık kombinleri için önemli unsurlardan olan yelek modelleri 2016 trendleri arasında birbirinden iddialı tasarımlar yer almakta. Peki için öne çıkan tasarımlar ve renkler hangileridir? Bayanlar sıradan elbise kombinleri dışında ufak dokunuşlarla yeni trendler yakalayabilirler. Bunun için en özel ürünler olarak karşımıza yelek modelleri çıkmakta. birlikte öne çıkan yelek modellerini inceleyerek kombin ipuçlarında bulunacağız.

Yelek Modelleri 2016 sokak modasına yön verdiği gibi en şık gece davetlerinden en resmi iş toplantılarına kadar boy göstermekte. Öne çıkan tasarımlar gömlek üstü için ekose desenliler olurken, sokak modası için uzun ve kemer detaylı modeller olmakta. Özellikle sokak modasının spor tarzı için oldukça şık duran bu modelleri oldukça zarif durmakta.

Yelek Modelleri 2016 içinde serin havalarda siyah tonlar oldukça şık dururken, gösteriş sever bayanlar için imitasyon kürk modasıda gayet şık durmaktadır. (Hakiki kürk için bir çok bayan tepkili olmakta ve kullanmaktan kaçınmaktadır)  İşte birbirinden şık ve zarif yelek modelleri 2016 için öne çıkan tasarımlar:

Bir önceki yazımız olan 2015 Kısa Elbise Modelleri başlıklı makalemizde 2015 Elbise Modelleri, En Güzel Elbiseler ve Mini Elbise Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Yelek Modelleri 2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir