Yazlık Tulum Modelleri 2015

Yeni sezon yazlık tulum modelleri

Yeni sezon yazlık modelleri

Yaz sıcaklıklarının gelmesi ile birlikte hem şık hem de ferah bir seçim olacaktır yazlık tulum modelleri. Her bayan giyimine dikkat eder. Seçilecek şık bir tulum ve buna uygun olarak bir kombin olacak şekilde tasarlanınca oldukça zarif bir görünüş ortaya çıkacaktır. Peki yazlık tulum modellerinde en trend olanlar ve en şık kombinleri nasıl oluşturabiliriz. Bu soruların cevapları ve bol görselli galerimizle sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

Yazlık tulum  modelleri 2015 yılında oldkça dikkat çekici. Özellikle kısa yazlık tulum modellerine ince topuklu ayakkabılarla bir hayli iddialı imajınızı segileyebilirsiniz. Çanta seçiminiz olarak avuç içi çantalar oldukça asil duracaktır. Renk uyumu kombinde en önemli özelliktir. Herkes rengiyle kendini yansıtır. Yaz aylarını ifade eden cıvıl cıvıl neşeli renkler kadar, pastel tonları tercih edenler içinde tavsiyelerimiz olacak.

Renk uyumuna dikkat. Çiçek desenli baharı yaznsıtan modellere aynı ton renkler tavsiye edebilirken, pastel ve koyu renkli tulum tercih edenler için en azından veya çantanın bir tık açık tonlu olamsını tavsiye ederiz. Neticede baştan ayağpı kopkoyu br renkle kasvetlenebilirsiniz.

İşte 2015 yılının en gözde tulum modelleri ve bunlara en uygun olabilecek kombin seçenekleri:

Pin It

Yazlık Tulum Modelleri 2015

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir