Yazlık Genç Elbiseleri 2016

 

En Tarz Yazlık Colins Yazlık Elbiseler 2016

En Tarz Yazlık Colins Yazlık Elbiseler 2016

Bayanlar için şıklığın adresi olan markaların en güzel tasarımlarına birlikte bakara 2016 yazının en şık kombinleri için sizlerle önemli ipuçlarını paylaşacağız. Bayanlar dünyasında zerafetin önemini bilenler çok iyi anlayacaklardır ki yazlık kombinler bir başkadır. Hem günlük giyim hem de iddialı organizasyon davetlerinde yazlık genç modelleri ile gayet şık olabilirsiniz. Peki gençlerin yazlık elbise kombinleri için dikkat edecekleri önemli noktalar nelerdir?

Yazlık Genç Elbiseleri 2016, çiçek desenler ve mini & midi boy elbiselerle ön plana çıkmakta. Öne çıkan markalar ise kuşkusuz olarak LCW, Collezione ve Colins. Hem tasarım zenginliği hem de kendini ispatlamış kalitesi ile özellikle genç bayanların gözdesi olan markanın birbirinden şık tasarımlarına birlikte göz atarak karar vermeye ne dersiniz?

Özellikle açık renkli kombinler için düz taban ayakkabılar ile birlikte gladyatör sandaletler oldukça şık durmaktadır. Bu yılın trendlerinden olan taş işlemeli modelleri de mutlaka kombinlerinizde yer vermeniz gereken tasarımlar arasında yer almaktadır.

Yazlık Genç Elbise Modelleri 2016 yılı için en öne çıkan tasarımlar ise rengarek, önü kısa arkası uzun elbise modelleridir . Sade beyaz düz taban ayakkabı veya sandaletle olan kombine açık ve dağınık saçlarınızla tam bir uyum sağlayacağınızı düşünmekteyiz. Bir diğer trend ise önden düğmeli ve kemer detaylı elbiselerdir. Yırtmaç ve dekoltesini zevkinize göre ayarlayabileceğiniz bu tasarımlar oldukça şıktır. Özellikle kemer, kuşak detayı ile çanta uyumunu sağladığınızda çok zarif duracak kombinler oluşturacağınıza emin olabilirsiniz.

Yazlık Genç Elbise Modelleri 2016, için sizler için derlediğimiz en moda tasarımları şu şekilde paylaşabiliriz:

Pin It

Yazlık Genç Elbiseleri 2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir