Yazlık Abiye Modelleri 2016

Yazlık abiye modelleri 2016 bayanların en şık tasarım seçimleri ile daha bir renkleniyor. Yeni sezon en trendler arasında yer alan yazlık abiye modelleri 2016 seçeneklerine bakarak en güzel kombin için detayları sizlerle paylaşacağız.

Her bayanın en şık kombin için yarıştığı en zarif yazlık abiye modelleri tercihinde bir adım öne geçmek isteyenler için ilk tavsiyemiz rengarenk göz alıcı güzellikteki tasarımlar ve çiçek desenli zarif abiye modelleri.

Yazlık abiye modelleri 2016 için öne çıkan mini tasarımlar kadar uçuşan ince kumaşlı modellerde bir hayli göz alıcı güzellikte gözükmektedir. Peki en ideal kombin için neler yapılabilir?

Yazlık abiye modelleri 2016 için sıcak renkler olan pembe, lila, kırmızı gibi tonlar üzerine gelecek parlak taş işlemeli modellerle birlikte ucu açık yüksek ince topuklu ayakkabı modelleri tercihi çok şık duracaktır. Kolsuz uçuşan tül tasarımla yazlık abiye modelleri içinde tercihinizin ucu açık yüksek topuklu ayakkabılar olmasında yarar vardır. Özellikle uzun ve zayıf bayanlar uçuşan kumaşlı gösterişli olduğu kadar şık duruşlu bu tarz yazlık abiye modellerine yönelmeli.

Yazlık abiye modelleir 2016 için podyumların en iddialı ve şık tasarımları bu yaz da kuşkusuz çiçek desenli tasarımlar olacak. Özellikle midi boy yazlık çiçekli abiye tasarımlarının göz önünde olduğu modeller arasında mavi ve tonlarını mutlaka denemelisiniz. Özellikle açık mavi tasarımlar bu yılın en trend renkleri arasında yer almakta. Kumaş tercihi konusunda tekrar tekrar hatırlatmakta fayda var, uçuşan tül tasarımlar sizleri oldukça şık gösterecektir. Hem serin tutan hem de gösterişli tasarımlar oldukça başarılı bir çizgiye sahip.

Sizlerle paylaştığımız birbirinden şık tasarımları detaylı incelemek için görsellerin üzerine tıklayabilirsiniz. Genellikle özel tasarımlar olan yazlık abiye modellerine yer verdiğimiz  ürünleri bazı kaliteli büyük mağazaların tasarımları arasında benzerlerine rastlayabilirsiniz. Yazlık abiye modelleri 2016 için en şık ve en trend ürünleri sizlerle paylaşmaya çalıştık.

Pin It

Yazlık Abiye Modelleri 2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir