Vintage Gelinlik Modelleri

Ara ara nostalji yapmak iyidir sanırım. Biraz olsun geçmişin güzel anılarını canlandırabilmek ve eskiden kullanılan ve her santiminde zarafetin vurgulandığı kıyafetlere tekrarda dönüş yapmak herkesin hoşuna gidecektir. Peki, bu tarz bir geçmişe yolculuğu gelinliğiniz ile yapmaya ne dersiniz? Herkesin hayalinde mutlaka şöyle bir şeyler vardır. Gelinliğiniz kendinize özel olsun, düğününüze gelenler şaşırsın ve giymiş olduğunu gelinlikten etkilensin. Bu tarz hayalleri hepimiz kurmuşuzdur. Vintage gelinlikler ise tam olarak bu hayallerinizi gerçeğe dönüştürmenize yardımcı olarak gelinliklerdir diyebiliriz. Bir dönem hayalleri süsleyen ve döneminin en popüler gelinlikleri olan bu modellere bir göz atmanız sizin için de iyi olacaktır.

Vintage gelinlik modelleri ciddi manada başarılı ürünlerden oluşuyor diyebiliriz. Birçok bayanın bu tarz gelinliklere ilgi göstereceğini de tahmin etmek çok güç olmayacaktır. Vintage gelinlik modellerinde en çok dikkat çeken detay ise kuşkusuz dantel işlemelerdir. Eski dönemlerde dantel işlemelerin günümüze nazaran daha fazla kullanıldığını biliyoruz. Vintage gelinliklerde bu durumu doğrularcasına dantel detaylarının ön planda olduğu modeller ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Vintage gelinlik modelleri içerisinde bir diğer önemli detay ise askılı gelinliklerdir. Genel olarak askılı gelinliklerin hakimiyetinden söz etmek mümkündür. V yakalı gelinlikler sayesinde görsel açıdan herkesçe beğenilecek bir gelinliğe sahip olmanız da çok zor olmayacaktır.

Pin It

Vintage Gelinlik Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir