Vintage Elbise Modelleri

Özel bir davete gideceksiniz fakat ne giymeniz gerektiğini pek bilmiyorsunuz. Henüz karar verememiş olmakta canınızı bir hayli sıkıyor. Eğer bu tarz bir durum yaşıyorsanız daha fazla canınızı sıkmanıza hiç gerek yok. Çünkü son dönemde giderek daha da yaygın hale gelen vintage elbise modelleri size tam da istediğinizi sonucu sunacaktır. Vintage belli bir dönemi ya da o dönemde son derece popüler hale gelmiş olan bir akımı ifade eder. Eski günlerden gelerek tekrardan günümüzde kullanılan bir kıyafeti tabir etmektedir. Bu yüzden de görüntü itibariyle son derece farklı fakat bir o kadar da güzel bir sonuç elde edilmesine imkan sağlamaktadır.

Vintage elbise modelleri içinde kum saati tipi vücuda sahip olan bayanlar için birbirinden güzel modeller olduğunu söylemek mümkündür. Bu modeller arasında ilk sırada derin ve kendisini belli eden V yakası, kolsuz ve kabarık mini etekli elbiseler ilk sırada yer alıyor. Eski dönem filmleri izlerseniz eğer bahsettiğimiz tarzda elbiseleri mutlak surette görebilirsiniz. Bu tarz bir elbise katılacağınız davette tüm gözlerin sizin üzerinizde olmasını sağlayacaktır. Bundan hiç şüpheniz olmasın.

Vitage elbise modelleri içinde bir nevi öğrenci üniformalarını hatırlatan bebe yakalı lacivert gibi koyu tonlu kabarık etek bulunan elbiselere de bir göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Son derece şirin bir görüntünün ortaya çıkmasını sağlayacağına garanti verebiliriz.

Bir önceki yazımız olan Slip Elbise Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Pin It

Vintage Elbise Modelleri

2 - “Vintage Elbise Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir