Uzun Kollu Gelinlik Modelleri

Bir tane bayan var mıdır acaba gelinlik giyeceği günün hayalini kurmadan o günü yaşamış olsun. Böyle birisinin olacağını düşünüyoruz ve her bayanın evlenmeden önce mutlaka o özel günü hayal ettiğini, tasarladığını, plan ve program yaptığını varsayıyoruz. Evlilik gibi kutsal bir müessesenin hayalini kurmayacak hiç bir bayan olmadığına göre o özel güne giyilecek olan gelinliğinde çok önceden kararlaştırılması ya da en azından kafada tasarlanması gibi bir durumdan da söz edilebilir. Son dönemde evlilik hazırlığı yapan pek çok gelin adayının ise belli bir gelinlik modelinin etrafından dolaştığını ve bu modellerden aşırı derecede etkilendiklerini söyleyebiliriz.

Uzun kollu gelinlik modelleri biraz önce dile getirdiğimiz gelin adaylarının kafasında yer eden ürün grubunun ismidir. Uzun kolları sebebiyle farklı bir görüntüye sahiptir ve genel olarak gelinlerin askılı, straplez ya da yarım kol gelinlik tercih ettiğine alışkın olduğumuz için bazen uzun kollu gelinlikleri yadırgayabiliyoruz. Fakat, biraz olsun alıcı gözle baktığınız takdirde ne kadar başarılı ürünler olduklarını sizlerde fark edeceksiniz.

Uzun kollu gelinlik modelleri arasında en çok dikkat çeken ve satışı gerçekleştirilen ürünlerden bir tanesi olarak kol kısmı dantellerle bezenmiş gelinliklerden söz etmemi doğru olacaktır. Keza aynı durum taşlarla süslenmiş için de geçerliliğini korumaktadır.

Pin It

Uzun Kollu Gelinlik Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir