Uzun Kollu Abiye Modelleri

Jakarlı Kırmızı Uzun Kollu Abiye Modelleri

Jakarlı Kırmızı Uzun Kollu

Abiye sektörü her geçen gün gelişiyor ve değişiyor. Fakat bu değişim içerisinde bazı modeller popülerliğini her döneme aktarma başarısı gösteriyor. Bunlar arasında da belki de ilk sırada uzun kol abiyeleri yazmak gerekiyor.

Uzun kollu abiye modelleri iddialı olmayı seven bayanların ilk tercihi olacaktır diye düşünüyoruz. Havaların ısınmasıyla birlikte kısa kollu ya da kolsuz abiyelerin popüler olacağını düşünenler nispeten haklı olabilir ama uzun kollu abiyelerin de bir popülerliğini koruduğunu söylemek gerekiyor. Özellikle bu noktada bordo ve kırmızı ön plana çıkıyor. Her iki renkte uzun kol detayının ön plana çıkmasını sağlıyor ve uzun etekli abiyelerde gerçekten başarılı bir görünüm elde edilmesini beraberinde getiriyor. Eğer ki tercihini klasikten yana yani siyah renk olarak yapacaklar için ise bu noktada dantel detaylarına yönelmelerini tavsiye edebiliriz. Siyah renkli uzun kollu abiyelerde kol kısmında kullanılan dantel detayı asil ve şık bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır.

Uzun kollu abiye modelleri kemer detayının da ön plana çıktığı bir koleksiyon. Açık renkli abiyelerde kullanılan altın rengi kemerler birçok bayanın ilk tercihi haline gelmiş durumda. Bej, krem ve açık pembe uzun kollu abiyelerde metal, altın rengi bir kemer gerçekten şık duracaktır. Bunların yanı sıra kısa abiyelerde de uzun kol detayı hoş bir görüntü anlamına geliyor. Bu noktada da ön plana siyahın çıktığını ve gene dantel detaylarının kullanıldığını belirtmek gerekiyor. Kısacası ister kısa etekli olsun ister uzun, uzun kol siyah bir abiye tercih edeceksiniz mutlaka dantel detaylarına yer vermelisiniz diye düşünüyoruz.

Pin It

Uzun Kollu Abiye Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir