Üniversite Kombinleri 2017

Üniversiteliler İçin Kombin Önerileri 2017

Üniversiteliler İçin Kombin Önerileri 2017

Üniversiteli genç kızlar için birbirinden güzel kombin önerilerimizi detaylı görselleri ile sizlerle paylaşacağız. Hem pratik hem de tarz giyinmek isteyen genç üniversiteli kızlar için kısa zamanda gardroplarında yer alan kıyafetlerin doğru tercihi ile oldukça şık kombinler oluşturmaları için yardımcı olmaya çalışacağız. Sınıfınızdan, dolaştığınız kappüsünüze kadar iddialı ve zarif bir kombin oluşturmak için dikkat etmeniz gereken noktalara bir göz atacak olursak:

Üniversiteli Kendi Tarzını Oluşturuyor

Genç kızlar özellikle kot pantolon, basic tişört, triko tasarımları ile kendileri için en uygun kombin oluşturma ipuçlarını araştırmakta. Hem cool hem de rahat bir kombin isteyen genç kızlara ilk olarak kot pantolon tasarımlarından kullanacaklara kilo problemi olanlar için yüksek bel kot pantolon ve basic tişört kombinlerinin oldukça uygun durduğunu söylemeliyiz.

Sonbaharın Vazgeçilmezlerinden Olan Yüksek Bel Pantolon Kombinleri

Sonbaharın Vazgeçilmezlerinden Olan Yüksek Bel Pantolon Kombinleri

Öne Çıkan Spor Ayakkabılar

Üniversiteli kombinler 2017 yılı için daha çok spor tarzda olmakta. Bu noktada en güzel kombin örneklerini mutlaka zarif bir new balance, adidas gibi markaların şık spor ayakkabıları ile taçlandırmanızı tavsiye ederiz. Özellikle gençlerin uzun süre ayakta kaldığını göz önünde bulundurursak, kot pantolon altına en çok yakışacak tasarımlarn zarif spor ayakkabı modelleri olduğunu belirtmeliyiz.

Kalem Etek Modelleri İle Spor Kombinler

Kalem Etek Modelleri İle Spor Kombinler

Şık Gömlek Tercihlerinde Yaka Detayları

Üniversiteli gençlerin gömlek seçimlerinde ise yaka detayları ile oldukça tarz stiller oluşturabileceklerini belirtmeliyiz. Kazak altından çıkan veya sade tercih edilecek olan spor kesim bir gömlek üstüne şişme mont veya tarz bir ceket sizleri sokak modasının ve üniversitenizin en iddialı kızlarından yapmaya yetecektir. Şöyle ki kampüste yürürken bütün gözler sizin üzerinizde olacaktır.

Üniversiteliler İçin En Güzel Kombin Önerileri

Üniversiteliler İçin En Güzel Kombin Önerileri

Bir önceki yazımız olan En Güzel Kısa Saç Modelleri 2017 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Pin It

Üniversite Kombinleri 2017

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir