U.S POLO Elbise Modelleri 2015-2016

Pembe Renkli  Polo Elbise Modelleri

Pembe Renkli Polo

Polo modelleri 2015-2016, bayanların şıklık yarışında ayrıcalıklı bir marka olarak karşımıza çıkmakta. Bu yazımızda en güzel Polo elbise modelelrini ve en iyi kombinler için dikkat edilmesi gereken püf noktaları bol görselli anlatımla paylaşmaya çalışacağız.  En zarif bayan elbise kombinlerinde dikkat çeken, şık tasarımlar ve kaliteli kumaşları ile bayanların göz bebeği olan Polo elbise modelleri 2015-2016 yılında da çok konuşulacak modelleri ile dikkat çekiyor.

Pastel Tonlar ve Açık Renkler

Polo elbise modelleri 2015-2016 sezonunda oldukça şık bir koleksiyonla bayanların beğenisini kazanacağa benziyor. Zira hem pembe gibi albenisi çok yüksek renklerden en şık tasarımlar sunup, koyu tonlarla sonbahar ve kış aylarında da iddialı çizgisini devam ettireceğe benziyor. Sokak modasında spor tarz stili benimseyen bayanların bez ayakkabı modelleri ile sıkça kombinlediği Polo elbise modelleri oldukça şık ve iddialı olarak karşımıza çıkmakta.

En zarif gecelerdede yer verilen Polo elbise modelleri zarif ince topuklu ayakkabılar ve avuç içi çanta kombinleri ile bir hayli göz alıcı durmakta. İşte Polo elbise modellerinin birbirinden güzel modelleri ve kombin seçenekleri:

Pin It

U.S POLO Elbise Modelleri 2015-2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir