Twist Yaz Sezonu Modelleri

Sarı Gömlek Twist Yaz Sezonu Modelleri

Sarı Gömlek Yaz Sezonu Modelleri

Yaz sezonu bayan giyim sektöründe çok hareketli geçiyor. Birçok marka peşi sıra ürünlerini tanıtıyor ve bunlar arasında Twist gibi tarz sahibi isimler ön plana çıkıyor. Yaz sezonunun en çok konuşulacak isimleri arasında belki de ilk sıraya sahip olan Twist, bu sezonu hızlı geçirecek gibi görünüyor.

Twist yaz sezonu modelleri yaz havasına bürünmek isteyen her bayan için ilk tavsiyemiz olacaktır. Birbirinden şık modeller barındıran koleksiyon içerisinde ilk olarak sarı renkli gömlek dikkatleri çekiyor. Son derece hoş bir tona sahip olan bu sarı rengin kombinlerinie çok fazla şey katacağından emin olabilirsiniz. Eğer ki gömlek giymeyi de seviyorsanız sözünü ettiğimiz modele bayılacaksınız diye düşünüyoruz.  Aynı şekilde Twist’in bu sezon bluzlarıyla da çok konuşulacağına inanıyoruz. Askılı bluzları şu sıra sokak modasında da sıklıkla kullanılıyor ve birçok bayan şık, rahat ve ferah kombinler için Twist’in askılı bluzlarını tercih ediyor. Bu noktada üzerinde yırtık detayları bulunan siyah renkli ürünlere yönelmenizi tavsiye edebiliriz.

Twist yaz sezonu modelleri içerisinde desenli pantolonlarında önemli bir yere sahip olduğunu söylemek gerekiyor. Gri ağırlıklı bir desenleme uygulanan pantolonlar kombinlerine farklı bir hava katmak isteyen bayanların ilk tercihi olacaktır diye düşünüyoruz. Gelelin Twist’in yaz sezonu için tasarladığı elbiselere. Elbise konusunda çıtayı biraz daha yukarı taşıyan marka, rengarenk modelleriyle abartıya kaçmadan çok ama çok şık bir görünüm elde etmeyi başarmış durumda.  Son olarak kombinleri tamamlamak adına Twist’in bizlere sunduğu şapkaları da denemek mantıklı olacaktı diye düşünüyoruz.

Bir önceki yazımız olan 2015 Yazlık Elbise Modelleri başlıklı makalemizde Elbise, En Güzel Elbiseler ve Şık Yazlık Elbise Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Twist Yaz Sezonu Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir