Tişört Modelleri 2016

Patırtı Giyim En Güzel Tişört Modelleri

En Güzel Tişört Modelleri

Tişört modelleri 2016 için bahar ayları yaklaştıkça birbirinden şık tasarımlar göz önüne çıkmaya başlıyor. Peki yeni sezon tişört modelleri 2016 için öne çıkan tasarımlar nelerdir ve kombin seçeneklerinde nelere dikkat etmek gerekir?

Tişört Modelleri 2016, Patırtı giyim tişört modelleri koleksiyonundan yola çıkarak en trend kombin seçeneklerine yer vereceğimiz koleksiyonla beğeninizin oluşmasını düşünmekteyiz. Bahar ayları ve yaz aylarının bunaltıcı sıcaklarından biraz da olsa kurtulmak isteyenlerin açık renkli tişört modelleri ile biraz ferahlaması önemlidir. Tabi ki burada yer alan açık renkli tişörtler için şık bir şort veya zarif bir jean pantolon kombini oldukça şık duracaktır.

Tişört Modelleri 2016 için öne çıkan en trend modellerin başında bir diğer seçenek olarak kuşkusuz baskılı tişört modelleri gelmektedir. İşlemeli tişört modelleri ile mavi, kırmızı pantolon kombinlerinin oldukça şık durduğu sokak modası için spor tarz ayakkabı tercihinin oldukça göz alıcı güzellikte olduğu birbirinden iddialı şık kombinler alde edebilirsiniz.

Bisiklet yaka tişört modelleri ile bunların işlemeli süslemelerinin dikkat çektiği tasarımların yer aldığı görselleri szilerle paylaşıyoruz. Renk uyumu olarak açık tonların ve şort modellerinin ağırlık kazandığı 2016 yılının tişört trendlerini şu şekilde sizlerle paylaşabiliriz:

Bir önceki yazımız olan 2015 Çanta Modelleri başlıklı makalemizde Çanta, Deri Çanta Modelleri ve En Güzel Çantalar hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Tişört Modelleri 2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir