Tesettür Tunik Elbiseler 2017

2017 Tesettür Tunik Elbiseler

Tesettür Tunik Elbiseler

2017 Tesettür Tunik Elbiseler

2017 tesettür tunik elbise modelleri farklı alternatiflerle kendisine ait bir çizgi oluşturmuş durumda. Tesettür tuniklerde sokak modası başta olmak üzere sevdiğiniz ortamların davetlerinde rahatça yer verilecek şık tasarımları bir araya getirerek güzel kombinler oluşturabilirsiniz. Kombin oluşumunda öne çıkan detaylara bir göz atacak olursak:

Tesettür Tunikte Gençlerin Tercihleri

Tesettür tunik elbise modellerini en çok tercih eden yaş grubu arasında genç ve orta yaş bayanlar bulunmakta.  Fiyah aralığı 80 T'den başlayarak 300 TL'ye kadar şık markaların kaliteli ürünlerini bulabileceksiniz. Özellikle sokak modası için haki ve mavi tonlar oldukça zarif durmakta. Elbise ucu detayların bu yıl en çok öne çıkan tasarımlar arasında olduğunu söylemeliyiz.

Renk Tercihleri Arasında Canlı Tonlar

Özellikle kot tunik elbiseler ve ilgi toplayan tonların beyaz, bordo gibi açık pantolonlar üzerine tercih edilen saks mavisi, samani renklerle oldukça şık durduğunu belirtmeliyiz.

Fuşya ve somon renkleri için en güzel davetlerin en şık bayanları arasında olmak isteyenler için bulunduğunu söylemeliyiz.

Pin It

Tesettür Tunik Elbiseler 2017

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir