Tesettür Nakışlı Tunik Modelleri 2017

En Güzel Nakışlı Tunik Modelleri 2017

En Güzel Nakışlı Tunik Modelleri 2017

Bu yılın en trendleri arasında olan nakışlı modellerin tesettür tunik tasarımlarında vuku bulduğu birbirinden güzel tasarımlar renkleri ve duruşları ile bütün gözleri kendi üzerinde toplamakta. Yakın arkadaş düğünlerinden, akraba nişanlarına, bayramlardan yıl başına kadar bir çok farklı konseptte giyinbileceğiniz nakışlı tunik modelleri için öne çıkan tasarımları sizlerle paylaşıyoruz.

Tunikte Bu Yıl Nakış Moda

Tesettür giyimde Sefamerve vb. bir kaç güzel ve kaliteli markanın ürettiği birbirinden şık tasarımlar göz alıcı güzellikte olmakta. Bir hayli şık tasarımların bayanlar arasında favori olduğu modellerin en güzel kombinlenmesini ve hangi ortamlarda daha uygun olduğunu sizlerle paylaştığımız görsellerin içerinde paylaştık.

İşte Tesettür Nakışlı Tunik Modelleri 2017 Galerisi

Nakışlar Tesettür Giyimde Oldukça Trend

Tesettür tunik modellerinde beyaz renk üzerinde gelecek kırmızı çiçek nakışları kadar, koyu renk tuniklere cap-canlı renk katması sağlanan kalp ve sempatik hayvan nakışları da oldukça revaçtadır. Bu noktada bayanlara en büyük tavsiyemiz beyaz ve siyah uyumu da bu güzel nakış seçeneklerini katmaları olacaktır. Beyz tunik altına gelecek olan siyah pantolon tasarımları altına gelecek klasik ayakkabı oldukça şık duracaktır. Her ne tercih ederseniz edin, nakışlı tunik üzerine tek renk ipek eşarp tercih etmeyi ihmal etmeyin… Çünkü nakışlı tunikle desenli eşarp modellerinden ise düz eşarp modelleri sizlerin tunik modellerini daha güzel gösterecektir.

Bir önceki yazımız olan Patırtı Giyim Tunik Modelleri 2016 başlıklı makalemizde 2016 Patırtı Tunik Modelleri, Patırtı Giyim ve Patırtı Tunik 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Tesettür Nakışlı Tunik Modelleri 2017

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir