Tek Omuzlu Gelinlik Modelleri

2014 Tek Omuzlu Gelinlik Modelleri

2014 Tek Omuzlu Gelinlik Modelleri

Evlenmemiş her bayanı heyecanlandıran ve hayallerinde tasarımını yaptığı bir gelinlik mutlaka vardır. Bayanlar için gelinlik konusu ayrı bir mevzudur ve üzerinde çok uzun süre düşünülür, tasarımlar yapılır ve hayaller kurulur. Sonuç itibariyle her kadın ömründe sadece bir kere gelinlik giyebileceğini düşünür ve bunu arzu eder. Bu kadar önemli bir şeyin de olabildiğince şık ve zarif bir görüntüye sahip olması genel olarak istenen durumlardan birisidir. Son dönemde evlenen bayanların tercihlerine biraz göz gezdirdiğinizde giderek artan bir tek omuzlu gelinlik trendinden söz edilebilir. Her geçen gün daha fazla gelin adayı tercihini bu tarzdan yana kullanıyor.

Tek omuzlu gelinlik modelleri bir omuzun açıkta kalıyor olması sebebiyle daha çekici ve zarif bir görüntünün ortaya çıkmasına olanak sağlıyor. Bu yüzden de bayanların tercihi bu ürünlere doğru kayıyor. Ayrıca sıradanlıktan uzak durmak isteyenlerin de tek omuz detaylı gelinlikleri tercih ettiğini söyleyebiliriz. Tek omuzlu modellerde omuzdaki askı üzerinde dantel işlemelerin olduğu modellerde en çok tercih edilenler arasında belki de ilk sırada yerini alıyor.

Tek omuzlu gelinlik modelleri içerisinde daha gösterişli bir şeyler arayanlardansanız eğer sizlere önerimiz taş süslemeli gelinlikler olacaktır. Bu sayede ışıl ışıl bir görüntüye ulaşabilecek ve etrafınızdaki herkesten tam not almayı başarabileceksiniz.

Bir önceki yazımız olan Dantelli Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Pin It

Tek Omuzlu Gelinlik Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir