Tasarımcı Safiye Ekiz Koleksiyonu

Bordo Ceket Tasarımcı Safiye Ekiz Koleksiyonu

Bordo Tasarımcı Safiye Ekiz Koleksiyonu

   Son dönemde moda dünyasını yakından takip edenlerin adını sıklıkla duyduğu bir isim haline gelen Safiye Ekiz,bugüne kadar birçok hazır giyim markasının tasarımcılığı üstlendi ve hatırı sayılır markalara özel tasarımlar çıkarttı. Son olarak ise kendi ismini taşıyan markası ile görücüye çıkan Safiye Ekiz, kendi markası altında da başarılı işlerine devam edeceğini sinyallerini veriyor. Aktif olarak iş dünyasında rol alan bayanların odak noktasına oturduğu yeni sezon ürünler, çalışan bayanların çok hoşuna gidecek gibi görünüyor diyebiliriz. Hem şık ve birazda resmi, hem de rahat kıyafetler arayan işkadınları için Safiye Ekiz koleksiyonu çok doğru bir tercih olacaktır.

Tasarımcı Safiye Ekiz koleksiyonu ağırlıklı olarak , tunik ve ceketlerin hakimiyetinde olsa da bunlar haricinde de alternatif ürünlerin yer aldığını belirtmeliyiz. Fakat en çok beğenilen ve ilgi gören modeller biraz önce saymış olduğumuz üç ürün grubundan oluşuyor. Özelliklede kolsuz , çalışan hanımlardan yoğun ilgi görüyor. Görüntüsü itibariyle son derece zarif sonuçlar elde etmenize olanak sağlayan bluzların çok beğeniliyor olmasına şaşırmamak lazım.

Tasarımcı Safiye Ekiz koleksiyonu içerisinde yer alan bir diğer önemli kıyafet olan ceketlerde çalışan bayanlar için ideal tercihlerden birisi olacaktır. Resmi bir görüntüye bürünmek durumunda kalan fakat şıklıktan da ödün vermek istemeyenler için siyah ve bordo renkli ceketler gerçekten de işlevsel bir tercih olacaktır.

Pin It

Tasarımcı Safiye Ekiz Koleksiyonu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir