Stradivarius Bot Modelleri 2016

Yeni Sezon Önden Fermuarlı Stradivarius Bot Modeli

Yeni Sezon Önden Fermuarlı Bot Modeli

Stradivarius yeni sezon ürünleri ile oldukça alternatif kombin tarzı bayanlara sunmakta. Stradivarius koleksiyonunda öne çıkan tasarımlar bayanların ilgisini bir hayli fazla görmekte. Kalitesi ve kendisine has tasarımları ile bayanları cezbeden Stradivarius bot modelleri 2016 yılı için en moda renk ve seçenekleri ile tercih sebebi oluyor.

Bayanlar için bot kombinleri ayrı bir tutkudur. Özellikle jean pantolon veya midi ile birlite oluşturulan kombinlerin vazgeçilmezleri kalın topuklu botlar olarak karşımıza çıkmakta. Bu noktada Stradivarius bot tasarımlarının yandan fermuarlı ve çok tarz tasarımları dikkatleri üzerine çekiyor.

Stradivarius bot modelleri 2016 için söylenebilecek en özet kombin ipuçları ise önden fermuarlı tasarımları ile bir hayli bot modasından beklentileri yükselten tasarımlara imza attığı. bir çok markada bulamayacağınız özgün tasarımları ile mutlaka kombinlerinizde yer vermekten mutlu olacağınız tasarımlar oluşturduğu. İşte Stradivarius bot modelleri 2016 için öne çıkan en moda trednler:

Pin It

Stradivarius Bot Modelleri 2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir