Saç Bandı Modelleri

2015 Saç Bandı Modelleri

2015 Modelleri

Aksesuar konusu bizler için her daim çok önemli olmuştur. Aksesuar dendiğinde aklımız daha çok kolye, küpe yada bileklikler akla geliyor olsa da saç bantları da her geçen gün daha fazla tercih edilir hale gelmiş durumda.

Saç bandı modelleri her geçen gün daha fazla popüler olmaya başladı. Geçtiğimiz sezon yaz mevsimiyle birlikte kullanılmaya başlanan saç bantları bu sezonda aynı popülerliği sergileyecek gibi duruyor. Genel itibariyle kumaş saç bantlarının tercih edildiğine şahit olsak da, bu sene işin içine taş ve inci detaylarının da dahil olduğunu söylemekte fayda var. Özellikle taş süslemeler kullanılan ince saç bantları çok zarif bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır. Eğer ki kaliteli bir aksesuar arıyorsanız biraz önce de belirttiğimiz gibi taş süslemeli saç bantları doğru bir tercih olacaktır. Sokak modasını yakından takip eden bayanlarında da çok iyi bildiği gibi inci süslemeler de saç bantları için güzel bir tercih olacaktır. İnci detayı saç bantlarına çok daha şık bir görünüm kazandırıyor ve hemen her türlü kombinde kullanabileceğiniz bir model olması itibariyle de inci süslemeli saç bantlarını göz ardı etmemeniz gerektiğini söylemek mümkün.

Saç bandı modelleri arasında geçen sezon olduğu gibi kumaş ürünlerin bu sene de popülerliğini koruduğunu söyleyebiliriz. Bu sene hem ince kumaş saç bantları hem de kalın bantlar çok fazla kullanılıyor. Bu noktada temel kriter bantlarda kullanılan renk tercihleri oluyor. Yaz mevsiminin de etkisiyle birlikte daha çok renkli ürünlerin tercih edildiğini söylemek mümkün. Birçok modelde karşımıza çıkan rengarenk görüntü sizinde hoşunuza gidecektir diye düşünüyoruz.

Pin It

Saç Bandı Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir