Ralph Lauren 2015 Sonbahar Modelleri

Kürk Detaylı Hırka Ralph Lauren 2015 Sonbahar Modelleri

Kürk Detaylı Hırka Ralph Lauren 2015 Sonbahar Modelleri

Moda sektörünü dev markaları peşi sıra yeni sezon modellerini tanıtmaya başladı. Birbirinden iddialı markalar, yeni yılın sonbahar dönemini kapsayan koleksiyonları ile boy gösteriyor ve moda otoritelerinden geçer not almaya devam ediyorlar. Son olarak Amerika'nın en büyük hazır giyim markalarından birisi olarak kabul edilen Ralph Lauren, sonbahar dönemi için hazırladığı koleksiyonu tanıttı. Geniş çaplı bir ilginin olduğu tanıtımda beklentiyi fazlasıyla karşılamayı başaran Ralph Lauren, yeni yılın en iddialı markalarından birisi olduğunu herkese ispat etmiş oldu. Yeni yılın sonbahar dönemini kapsayan ürünlerin kalitesi ve şıklığı, henüz ilk bakışta kendisini belli ediyor.

Ralph Lauren 2015 sonbahar modelleri şöyle bir incelendiğinde ilk detay olarak kahve tonlarını görebiliyoruz. Neredeyse tüm modellerde kahve tonları kullanılmış ve açıkçası biraz kasvetli bir koleksiyon ortaya çıkartılmış. Bunun yanı sıra bolca dantel detayına ve püsküllere rastlamanın mümkün olduğu modeller genel olarak gerçektende çok başarılı diyebiliriz. Özelliklede ile kalitesini bir kez daha herkese ispat eden Ralph Lauren, yeni yılda en çok konuşacağımız isimlerden birisi olacak diyebiliriz.

Ralph Lauren 2015 sonbahar modelleri içerisinde nadiren de olsa beyaz rengine rastlayabiliyoruz. Beyaz renkli modeli ise bu nadir rastlantıya değecek düzeyde başarılı ve etkileyici bir görüntüye sahip. Bunun yanı sıra püsküllü, kürk detaylı hırkaların görsel açıdan gerçektende tarz ürünler olduklarını belirtmek istiyoruz.

Pin It

Ralph Lauren 2015 Sonbahar Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir