Püsküllü Etek Modelleri 2015

En Tarz Püsküllü Etek Kombinleri

En Tarz Püsküllü Etek Kombinleri

Püsküllü etek çok bu sezon çok hoş ve değişik kombin seçenekleri ile dikkatleri çekiyor. Püsküllü etek modelleri iyi bir uyum yakalandığı takdirde çok şık bir imaj oluşturmak için vazgeçilmez haline gelebilir. Yazın ve kışın kendi içinde değerlendirilebileceği farklı modelleri ile oldukça geniş bir skala sunulmakta.
2015 püsküllü etek modellerinde önce renklere daha sonra diğer aksesuarlı uyumlarına bakacağız. tek renk olduğunda daha hoş durmakta. Çok açık renkler yerine biraz daha koyu renkler ile oldukça hoş bir hava oluşturulabilinir. Sokak tarzı için elde çanta pek tavsiye edemiyoruz. Bunun yanı sıra unutmadan eklemek gerekirse, şık bir ayak için aksesuar çok hoş olcaktır. Özellikle kısa püsküllü eteklerinizi, yazlık ayakkabı üstüne ayak bileğinize hoş aksesuar seçiminde bulunmanızı tavsiye ederiz.
Püsküllü etek altına seçim yapabileceğiniz şık bir bot olacağı gibi, düz taban bir spor seçimde olabilir. Öznemli olan renklerin tezatlıklarından bir bütün oluşturma. Fakat bu kombin biraz zor başarı sağlayabilir. Bunun için sizlere tavsiyemiz ortak renklerin uyumundan şaşmamanız olacaktır.
En çok öne çıkan kombinlerden olan ise, şık bir topuklu ayakkanı, püsküllü kısa bir etek, üstüne çok hoş bir bluz.

İşte yeni sezon püsküllü etek modelleri ve şık kombinleri:

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Pileli Etek Modelleri 2015 başlıklı makalemizde En Güzel Pileli Etekler, Mini Pileli Etek Modelleri ve Pileli Etek hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Püsküllü Etek Modelleri 2015

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir