Puantiyeli Yazlık Elbise Modelleri

Kolsuz Siyah Uzun Puantiyeli Yazlık Elbise Modelleri

Kolsuz Siyah Uzun Puantiyeli Modelleri

Yazlık elbiselerde çok geniş bir çeşitlilik bulunuyor olsa da bunlar arasında en çok puantiyeli ürünler talep ediliyor. Görsel açıdan çok başarılı olan bu modeller birçok bayanın dolabında yerini şimdiden almış durumda.

Puantiyeli şu sıralar koyu renkli ürünlerin hakimiyeti altında diyebiliriz. Koyu renkli modeller görsel açıdan çok daha fazla tercih ediliyor ve her geçen gün de bu tarz ürünlerle dışarıda boy gösteren bayanların sayısı artıyor. Bu noktada en fazla tercih edilen modeller ise siyah üzerine beyaz puantiye detayı ile tasarlanmış olan elbiseler. Sözünü ettiğimiz model gece davetlerinde tutunda da gündelik yaşama kadar çok geniş bir alanda kullanıma müsait. Hal böyle olunca da bu modele olan ilgi devamlı şekilde artıyor. Fakat bu nokta da kolsuz elbiselerin daha şık ve zarif bir görüntüye sahip olduğunu da belirtmekte fayda var. Sözünü ettiğimiz model uzun ya da yarım kol detayı eklendiğinde ortaya pekte beğenilmeyen bir sonuç çıkabiliyor.

Puantiyeli yazlık elbise modelleri içerisinde yer alan bir diğer popüler ürün ise lacivert renkli ürünler. Bu modellerde askı detayı daha çok tercih ediliyor diyebiliriz. Şık ve çekici bir görüntü elde etmenizi sağlayan bu modellere alternatif ise gene kolsuz ürünler olacaktır. Straplez puantiyeli elbiselerinde güzel bir alternatif olduğunu belirtmekte fayda var. Straplez detayı zaten başlı başına çekici bir görüntü sağlarlen puantiyelerle desteklenen bu elbiseler gerçekten şık ve zarif bir sonuç elde edilmesini beraberinde getiriyor.

Pin It

Puantiyeli Yazlık Elbise Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir