Plaj Terliği Modelleri 2016

Yeni sezonla birlikte sokak modasının ve yazlıkçıların beğeni ile giyindiği plaj terlikleri oldukça trend. Bu yıl hem klasik parmak arası plaj terliklerini hem de muhteşem süslemeli tasarımları sizlerle en ince detaylarına kadar paylaşarak seçiminizde sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. Birbirinden güzel plaj terlikleri modasında öne çıknalara birlikte göz atarak tarzınıza en uygun plaj terliği modellerini bulmaya çalışacağız.

Plaj Terliği Modelleri 2016 yılı için ilk olarak göz alıcı taş işlemeleri ile bayanların gözdesi halinde. Özellikle iddiasını ortaya koymak isteyen bayanların şık tasarımlarının altına tercih ettiği güzel taş işlemeler bir hayli şık durmakta. Genellikle bileği saran işlemelerle birlikte terlik üstü taş işlemeler oldukça şık durmakta.

Plaj Terliği Modelleri 2016 yılı için çiçek desenlere ayrı bir parantez açmalıyız. Zira özellikle sıcak havalarla birlikte çiçek desenli kıyafetler ve bunlara en uygun plaj terlikleri tercih etmek isteyenler için çiçek desenli plaj terlikleri tam biçilmiş kaftandır.

Plaj Terliği Modelleri 2016 için bayanlara altın bir tavsiyede bulunacak olursak, boy dezavantajını avantaja çevirmek isteyen hanımlar muhakkak platform topuk tercih etsinler. Bir çok farklı görüşe rağmen bizce platform düz taban terlikler çok güzel bir şekilde plajlarda giyinilebilinir.

Sizler için derlediğimiz bir çok mağazadan ulaşabileceğiniz zarif plaj terlikleri modelleri 2016 tasarımları için şunları sizlerle paylaşabiliriz:

Pin It

Plaj Terliği Modelleri 2016

2 - “Plaj Terliği Modelleri 2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir