Payetli Bluz Modelleri

Kayık Yaka Payetli Bluz Modelleri

Kayık Yaka Modelleri

Bluzlar bayanların kombinlerinde en fazla yer verdikleri ürünlerin başında geliyor. Hal böyle olunca da gösterişli kombinler için payet detaylı bluzlar ilk sırada yerini alacaktır. Bu sene sokak modasında da çok fazla görmeye başladığımız payetli bluzlar, yaz mevsimiyle birlikte iyiden  iyiye popüler hale gelecektir diye düşünüyoruz.

Payetli bluz modelleri gündelik yaşamda kullanabileceğiniz, görsel açında şık ve iddialı modeller arayan bayanlar için ilk seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Bu noktada yaz mevsiminin de geldiğini göz önünde bulundurarak kayık yaka detaylı modellere yönelmek mantıklı olacaktır diye düşünüyoruz. Bluzun ön kısmında kullanılan payet detayları görsel açıdan daha dikkat çekici bir görünüm elde edilmesini sağlarken, kayık yaka ise zarif bir görüntü elde etmenizi beraberinde getirecektir. Geçtiğimiz sene bluzlarda en fazla tercih edilen modeller herkesin bildiği üzere crop, yani kısa bluz modelleriydi. Payetli ürünlerde de kısa modeller şu sıralar çok moda. Payet detayı gösterişli bir sonuç elde etmenizi sağlarken crop detayı ise çekici bir görünüm için size büyük bir yardım sağlayacaktır. Bu tarz modelleri yüksek bel pamtolonlarla kombinlemek mükemmele yakın bir sonuç elde etmenizi sağlayacaktı.

Payetli bluz modelleri içerisinde askılı ürünlerinde çok fazla talep edildiğini söylemekte fayda var. Yazın sıcak havasında askılı bluzlar sizin en büyük yardımcınız olacak ve payet detayları da şık bir görünüm elde etmenizi beraberinde getirecek. Tercihini sadelikten yana kullanmak isteyen bayanlara ise tavsiyemiz siyah renkli payetli bluzlar olacak. Siyah payetler fazla göze batmadan şık bir görünüm elde etmenizi sağlayacağı için mutlaka incelenmesi gereken modeller olarak kabul ediliyor.

Bir önceki yazımız olan 2015 Yazlık Bluz Modelleri başlıklı makalemizde , Bluz ve En Güzel Yazlık Bluzlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Payetli Bluz Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir