Patırtı T-shirt Modelleri 2016

Yeni sezonla birlikte en tarz tişörtler gün yüzüne çıkmaya başladı. Rahatına ve şıklığına düşkün bayanlar için en trend tişört modelleri ile birlikte kombin ipuçlarını sizlerle paylaşacağız. Birbirinden güzel Patırtı tişört modelleri ile sizlere yardımcı olmaya çalışacağımız en moda kombin tasarımları için öne çıkan tasarımlar ve renkler şu şekilde olmakta:

Bu yazın rengi sarı olarak karşımıza çıkmakta. Yeni sezonun en şık tasarımlarından olan Patırtı tişörtleri en moda yaz rengi olan sarı tonlarda bir hayli seçenek sunmakta. Sizlerle üste paylaştığımız sarı tişörtler için koyu renk seçimleri ise bir hayli iddialı kombinler oluşturmanız için yeterli durmakta.

Özellikle gençlerin deri siyah pantolon ve sarı tişört kombinlerinin dikkat çektiği 2016 tişört modasında öne çıkan bol kesim tasarımlar ve cep detayları bir hayli zarif durmakta.

Patırtı tişört modelleri 2016 için ister yazı baskılı ister görsel baskılı olsun, bisiklet yaka ve V yaka tarzında çok hoş durmakta. Göz alıcı güzellikte bir kombin için sıcak renklerin tercih edildiği yeni sezon için daha oluşturmak isteyen bayanların tercihi ise siyah- beyaz tonlar olarak karşımıza çıkmakta.

Yeni sezon Patırtı tişört modelleri 2016 için öne çıkan diğer birbirinden şık tasarımları sizler için şu şekilde derledik. Özellikle genç bayanların gözdesi olan önü kısa arkası uzun tarz tişört modelleri bir hayli zarif durmakta. Askeri kamuflaj tasarımları ile öne çıkan Patırtı tişört modeli ise 2016 yazına damgasını vuracağa benzemekte. İşte en güzel Patırtı tişört modelleri 2016 için en şık tasarımlar:

Pin It

Patırtı T-shirt Modelleri 2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir