Patırtı Şort Modelleri 2016

Patırtı şort modelleri 2016 bayanlar için birbirinden farklı seçeneklerle oldukça şık bir klerasyon sunmakta. Bu yılın en trend ürünleri arasında yer alan birbirinden şık şort modellerinde en güzel kombinler için dikkat edilecek noktaları sizlerle paylaşacağız. Yaz gelmesiyle birlikte bayanların sokak modasında ve plajlarda tercih ettiği şort modelleri için ilk olarak dantel işlemeli tasarımlar, penye şort modelleri, desenli şort modelleri için en trend tasarımlarla birlikte kombinlere örnekler vereceğiz. İşte şort kombinlerinde öne çıkan 2016 tasarımları:

Patırtı şort modelleri 2016 için ilk olarak sadece dantel işlemeli ve ucu dantel işlemeli tasarımlar dikkatleri çekmekte. Dantel işlemeli krem ve kırık beyaz şort modelleri bir hayli iddialı durmakta. Sıcak havalarla birlikte canlı renklerin öne çıktığı tasarımlar için düz taban ve bez ayakkabı tercihleri kadar, parmak arası terlik tasarımlarını da tavsiye ederiz. Özellikle yazlıkçıların plajlarda çok rahat edeceği bir kombin örneği olarak askılı şort ile birlikte parmak arası terlik kombinleri bir hayli şık durmakta.

Sokak modasının en trendleri arasında ise penye şort modellerini gösterebiliriz. Daha çok bez ayakkabı ve bisiklet yaka tişört modelleri kombinleri ile öne çıkan penye şort modelleri kombinleri kadar, midi diyebileceğimiz diz hizasında yer alan kırmızı ve pembe tonlarda şort kombinlerinde gömlekler ön planda olmakta. Birbirinden çeşitli patırtı şort modelleri arasında en çok beğendiğimiz ve sizlerinde beğeneceğini umduğumuz şık şort modelleri 2016 ve kombin seçenekleri için şu görselleri sizlerle paylaşmaktayız:

Bir önceki yazımız olan 2016 Pantolon Etek Modelleri başlıklı makalemizde Midi Pantolon Etek ve Pantolon Etek Modelleri 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Patırtı Şort Modelleri 2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir