Patırtı Giyim Yazlık Elbise Modelleri 2016

Patırtı giyim yazlık elbise modelleri 2016 bayanların tercihlerini yine zorlaştırıyor, o kadar farklı ve güzel tasarım arasında seçim yapmak oldukça zor. Peki bu yazın en trend tasarımları için neler söyleyebiliriz?

Bayanlar için öne çıkan tasarımlar işlemeler ve lazer kesimli modellerle çiçek desenli elbise tasarımları olmakta. Yerine göre yapacağınız uygun bir tercihle ister rahat bir kombin isterseniz çok iddialı bir kombine imza atabileceğiniz bir koleksiyonu olan Patırtı giyim modelleri için seçim yapacağınız kombin ipuçlarına birlikte göz atalım:

Kloş etekli elbise modellerin bu yıl trend olduğu genç modasında tül detayların entegresi oldukça hoş duruyor. Kırmızı ve beyaz ile ekru renklerin öne çıktığı bu tarz elbiseler için mutlaka parlak ayakkabı modellerini seçmenizi tavsiye ederiz.

Bayanların gardroplarında artık en fazla yer tutan markalardan olan Patırtı giyim için ister günlük kullanılabilecek, ister iddialı gecelerin seçimine ulaşabileceğiniz bir çok seçenek yer almakta.

Patırtı giyim yazlık elbise modelleri 2016, kayık yaka tasarımlar ile kolları dantel işlemeli modeller ile zerafeti yakalayabilirsiniz.

Eğer sokak modası için bir tercih yapacaksanız ile çiçek baskılı modeller bir adım sizlere öne çıkaracaktır.

Daha iddialı ve göz alıcı bir kombin isteyenler için lazer kesim modeller bir hayli ön planda duruyor. İşte 2016 yazı için Patırtı giyim de en beğendiğimiz elbise modellerin görselleri:

 

Pin It

Patırtı Giyim Yazlık Elbise Modelleri 2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir