Patırtı Giyim Tunik Modelleri 2016

Yarasa Kol Patırtı Giyim Tunik Modelleri

Yarasa Kol Tunik Modelleri

Bayanların gözdesi olan tasarımları ve uygun fiyatları ile dikkat çeken Patırtı giyim tunik modelleri 2016 ile oldukça şık bir koleksiyona imza atmışa benziyor. Özellikle kot pantolon ve spor kombin oluşturmak isteyen bayanlarla, tesettür giyim tercih eden bayanların çok hoşlarına gidecek farklı ve şık tunik modelleri ile müşterilerine hizmet veren Patırtı tunik modelleri 2016 için kombin ipuçlarını ve tasarımlarını sizlerle paylaşacağız.

Patırtı Giyim Tunik Modelleri 2016 yandan yırtmaçlı ve balıkçı yaka modelleri ile oldukça şık durmakta. Spesifik olarak beğenebileceğinizi düşündüğümüz bir diğer tasarım ise kuşkusuz degaje kaka oldukça tarz olan Patırtı giyim tunik modeli diyebiliriz. Özellikle göz alıcı güzellikte olmak isteyen bayanlar için örnek bir kombin verecek olursak, yüksek topuklu ayakkabılar, zarif bir jean pantolon ve yandan yırtmaçlı bir Patırtı giyim tunik modeli kuşkusuz ilk akla gelen kombin örneği olacak.

Patırtı Giyim Tunik Modelleri 2016 için etnik desenli, çizgili desenli, yarasa kol, şifon detaylar… her bayanın zevkine ve vücuduna uygun modellerle oldukça güzel tasarımlar oluşturmakta. Özellikle önden yırtmaçlı tunik modellerini genç bayanların çokça tercih ettiğini belirtmemizde fayda vardır. Zira genç bayan modası denildiğinde her zaman göz alıcı modellerin ön planda olduğunu sizlerde gayet iyi bilirsiniz.

İşte birbirinden güzel yeni sezon Patırtı Giyim tunik modelleri 2016 için öne çıkan kombin görselleri:

 

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon adL Tunik Modelleri başlıklı makalemizde 2015 Adil Işık Tunikler, adL Tunik Modelleri 2016 ve En Güzel Tunikler hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Patırtı Giyim Tunik Modelleri 2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir