Patırtı Giyim Abiye Modelleri 2016

Patırtı Giyim bayanlar için gün geçtikçe vazgeçilmezler arasında ki yerini sağlamlaştırcağa benziyor. Zira bayanlar aynı yıl içerisinde dahi çok farklı modellerle Patırtı giyim abiye modellerini tercih ediyor. Sizlerle paylaştığımız en güzel Patırtı giyim abiye modelleri arasında en yeni tasarımlarla birlikte en trend kombin seçeneklerine birlikte göz atalım:

Patırtı giyim abiye modelleri 2016 oldukça şık ürünlerle koleksiyonunu süslemeye devam ediyor. Tercih yapacak bayanların işi bir hayli zor olsa da biz en çok beğendiğimiz tasarımları sizlerle paylaşarak işinizi kolaylaştırmaya çalışırken en şık kombin ipuçlarını da sizlerle paylaşacağız.

Patırtı giyim abiye modelleri 2016 için öne çıkan renkler saks mavisi, kırmızı ve siyah olarak karşımıza çıkıyor. Sadeliğin zerafeti kadar dantel işlemelerin iddiası da ayrı bir güzellik oluşturabiliyor.

Şık modeline tercih edeceğiniz parlak sivri yüksek topuklu ayakkabının mat bir topuktan oluşması ile birlikte özellikle siyah renkli kombinleri siyahın asaletini tamamlamış olacaksınız.

Kırmızı tonların iddiasını ise dekolte ve parlak aksesuarlarla arttırabilirsiniz.

Sırtı çapraz dekolteli tasarımlar ile birlikte straplez seçeneklerle en iddialı ve göz alıcı kombinler oluşturabilirsiniz. Ufak bir hatırlatma çanta seçiminiz mutlaka avuç içi kırmızı, mavi abiyeler için siyah tonlarından olursa şık duracaktır. siyah bir abiye için iddialı olmak isteyenler için bordo veya kırmızı avuç içi çanta seçimi hoş olacaktır.

etek ucu dantel işlemeli tasarımlar kadar göğüs kısmı dantel işlemeli tasarımları özellikle nişan, düğün veya mezuniyet gecelerinde çok rahat bir şekilde tercih edebilirsiniz. Birbirinden güzel ve çok farklı modelleri olan Patırtı abiyeler arasında en çok sevdiğimiz öne çıkan tasarımları şu şekilde sizlerle paylaşabiliriz:

 

Pin It

Patırtı Giyim Abiye Modelleri 2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir